Ми працюємо! Все буде Україна!

Стаціонарний ШВЛ апарат VENTIlogic LS

LOWENSTEIN (Weinmann)
В наявності
-
+
     VENTIlogic LS (LS = Life Support) - це апарат для інвазивної та неінвазивної вентиляції легень, з широкими можливостями, для підтримки життєвих функцій.
 
   
       Наявність портів для інвазивної та неінвазивної вентиляції забезпечує широкий спектр застосування: від підтримки спонтанного дихання до тривалої вентиляції за допомогою життєво важливих функцій.
       
VENTIlogic LS служить для життєзабезпечуючої інвазивної та неінвазивної штучної вентиляції легень згідно з нормами зі штучної вентиляції легень у домашніх умовах DIN EN ISO 10651-2.
Апарат може використовуватися як у стаціонарному, так і в мобільному режимі у лікарнях та вдома. Апарат можна застосовувати для відучування від інвазивної штучної вентиляції легень і переводу на штучну вентиляцію через маску. Використовується для пацієнтів з респіраторною/вентиляторною недостатністю та показаннями до штучної вентиляції легень з об'ємом вдиху мін. 50 мл та вагою тіла мін. 5 кг.
 

     Терапевтичні режими

    Терапевтичний апарат може працювати в наступних терапевтичних режимах:

  • проточна система (неінвазивна вентиляція): CPAP, S, T, ST, MPVp, MPVv
  • клапанна система: PCV, aPCV, PSV, VCV, aVCV, SIMV

      Необхідний для терапії режим налаштовується в апараті лікарем. У режимах з керованим тиском S, T, ST, PCV, PSV та aPCV лікар може включити компенсацію тиску. Для цього встановлюється мінімальний об'єм та максимальне підвищення тиску. При заниженні мінімального тиску апарат автоматично поступово підвищує тиск до максимального тиску (терапевтичний тиск плюс максимальне підвищення тиску).
      У контрольованих режимах T, PCV та VCV, а також у допоміжних контрольованих режимах ST, PSV, aVCV та aPCV лікар може встановити частоту дихання в діапазоні від 5 до 45 вдихів за хвилину та час вдиху в діапазоні від 15% до 67% дихального періоду.
      У режимах S та PSV лікар може вибрати для вдиху та видиху одну з 8 ступенів перемикання.
      У режимі ST тригер видиху можна вимкнути. У цьому випадку перемикання на видих здійснюється по часу.
Якщо в режимі S дихання здійснюється не через апарат, терапевтичний тиск автоматично створюється з мінімальною частотою 5 вдихів за хвилину.
Режим CPAP не надає допомоги при диханні. Терапевтичний апарат у цьому режимі створює позитивний терапевтичний тиск постійного рівня.


      На дисплеї відображається терапевтичний тиск, а також залежно від режиму поточні значення IPAP та EPAP/PEEP із частотою дихання (f). Залежно від системи трубок, що використовується, відображається при проточній системі об'єм вдиху (VT) або при клапанній системі об'єм повітря, що вдихається (VTi). При використанні однотрубкової системи може вимірюватися тільки об'єм повітря, що вдихається, а при двотрубковій системі - загальний обсяг вдиху. Крім того, відображається спонтанна або механічна зміна фаз дихання та графічне зображення зміни тиску.
 
     Мобільне електроживлення
     Можливе мобільне електроживлення за допомогою одного або декількох змінних акумуляторів, які можна замінювати в поточному режимі роботи та купувати як приладдя.
 
     Виклик медсестри та дистанційна сигналізація
    
  Для підтримки контролю пацієнта та апарату, головним чином при життєзабезпечуючій штучній вентиляції легень із використанням VENTIlogic LS, апарат обладнаний роз'ємом дистанційної сигналізації. На цей роз'єм подаються всі сигнали тривоги високого та середнього пріоритету, а також сигнал "Відсутня напруга мережі". Усі інші сигнали тривоги відображаються лише на апараті.
Через роз'єм дистанційної сигналізації можна підключити апарат до блоку дистанційної сигналізації VENTIremote alarm. У лікарні апарат можна з'єднати безпосередньо із внутрішньо-лікарняною системою сигналізації.
 
     Запис терапевтичних даних
    
  В апараті терапевтичні дані зберігаються у вставному MMC або на картці SD. За допомогою комп'ютерного програмного забезпечення WEINMANNsupport лікар може проаналізувати терапевтичні дані.

      Проточна система
  
    При використанні проточної системи видихальна система безперервно видаляє продуванням повітря, яке видихається та містить CO2.

      Клапанна система
     
Тут видихом керує клапан пацієнта. При використанні однотрубкової системи із клапаном пацієнта повітря, що видихається пацієнтом, виходить через клапан пацієнта в навколишнє середовище. Апарат керує клапаном пацієнта через трубку керування клапаном.
При використанні двотрубкової системи з клапаном пацієнта додаткова видихальна трубка відводить повітря, що видихається через апарат в навколишнє середовище.


      Зниження тиску на видиху
    
  У разі пульмонарної емфіземії занадто швидкий перехід від тиску на вдиху до тиску на видиху може призвести до закупорки легень. Внаслідок хвороби пацієнта, швидкий видих призводить до такої проблеми, як падіння внутрішньобронхіального тиску нижче за торакальний. Завдяки короткостроковому пневматичному шинуванню, що застосовується на початку видиху, повітряні шляхи пацієнта залишаються відкритими. Іншими словами, якщо тиск вентиляції знижується повільно після вдиху (тривале зниження тиску на видиху), внутрішньобронхіальний тиск не падає нижче за торакальний тиск. Потік, що видихається залишається на середньому рівні і обсяг видиху збільшується, завдяки чому пацієнт може робити більш повний видих.
 
 
 Допомога при кашлі LIAM – допоміжний маневр для інсуффляції легень

      Кашель допомагає очищати бронхи. Пацієнти з нейром'язовими захворюваннями, такими як м'язова дистрофія або ускладнення після перенесеного поліомієліту, через ослаблену дихальну мускулатуру практично не можуть відкашлювати секрет дихальних шляхів, що накопичився. Їхні дихальні шляхи забиті секретом, що веде до зростання колоній бактерій. Це, у свою чергу, призводить до таких інфекцій, як пневмонія, затримки дихання та напади ядухи. Для таких пацієнтів особливо важливим є правильне виведення секрету, це значною мірою впливає на успіх неінвазивної вентиляції. LIAM (допоміжний маневр для інсуффляції легень) – це унікальна процедура мобілізації секрету, яка забезпечує пацієнту підтримку при відкашлюванні. Спочатку легені та ротоглотка розширюються за рахунок глибоких вдихів, що підвищує пік потоку при кашлі. Це викликає сильний кашель, який допомагає вивести секрет дихальних шляхів пацієнта.
 
     Комфорт терапії
     ■ LIAM - допоміжний маневр для інсуффляції легень
            Практичне використання у випадках нейром'язових захворювань для підтримки при кашлі
            Допомога при мобілізації секрету за рахунок глибокої інсуффляції
            Можна використовувати у всіх режимах вентиляції (крім СРАР та SIMV) - чергування з вентиляцією
            Може запускатися пацієнтом самостійно
    
 

      ■ Функція блокування тригера: ефективний захист від помилкового тригування та артефактів
      ■ Зниження тиску на видиху: Збільшення обсягу на видиху завдяки шинуванню дихальних шляхів
      ■ Компенсація за обсягом: Оптимальне налаштування тиску терапії до потреб пацієнта
      ■ Дуже тихий навіть при максимальному тиску: близько 28 дБ(А) при 10 гПа
 
     Зручність у використанні
     ■ Інтуїтивно зрозуміле для користувача керування за допомогою поворотної ручки та прямий доступ до найважливіших параметрів вентиляції
      ■ Цифрове та/або графічне відображення тиску, потоку та об'єму
      ■ Зберігання інформації про сигнали тривог для аналізу терапії та налаштування апарата
      ■ Програмне забезпечення (WEINMANNsupport) для налаштування даних пацієнта та (WEINMANHadjust) для
      аналізу терапії; параметри вентиляції можуть відображатися в будь-якій загальноприйнятій системі ПСГ з
      опціональним використанням модуля Analogbox
      ■ Сумісність з усім приладдям лінійки VENTI
 
     Безпека
     ■ Система візуальних та акустичних тривог
      ■ Вбудована батарея, що перезаряджається, забезпечує безперервну роботу у разі відсутності джерела
      живлення
      ■ Додаткова подача живлення за рахунок опціонального внутрішнього акумулятора забезпечує підтримку
      роботи системи до 12 годин
      ■ Потік до 300 л/хв для забезпечення сталого тиску та компенсації витоку
      ■ Гігієнічна концепція компанії LOWENSTEIN для підготовки апарата до зміни пацієнта відповідає
      рекомендаціям професійної асоціації SPECTARISmed, заснованим на рекомендаціях з гігієни
      апаратів для вентиляції, виданих Інститутом Роберта Коха
 
    VENTIlogic LS – це простий, надійний і невибагливий у роботі вентилятор легень, який має всі необхідні функції та режими роботи, необхідні для підтримки життєдіяльності пацієнта. Німецька якість та функціональність, а також помірна ціна, роблять його чудовою альтернативою дорогим апаратам інших виробників.

    Якщо Вам потрібен надійний помічник у реанімаційному або постопераційному відділенні, або Ви хочете
перевести пацієнта, який перебуває на вентиляції легень у домашні умови, Ви просто зобов'язані розглянути нашу пропозицію.
      Медична компанія Кардіо є офіційним представником LOWENSTEIN в Україні. Ми
надаємо повний спектр послуг з підбору, постачання, навчання та сервісного обслуговування медичного обладнання заводу LOWENSTEIN (Німеччина).
 
 

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!