Ми працюємо! Все буде Україна!

МК "Кардіо" ексклюзивний дистриб'ютор медичного обладнання в Україні

     МК «Кардіо» (магазин cardiomc.com.ua) – офіційний ексклюзивний дистриб'ютор медичного обладнання в Україні. МК "Кардіо" пропонує величезний асортимент медичного обладнання для лікарів усіх видів спеціальностей. Тільки найякісніше та найнадійніше медичне обладнання від провідних медичних європейських та американських виробників за найдоступнішими цінами від офіційного дистриб'ютора в Україні.
     Пропонуємо Вам продукцію таких фірм як Innomed, Cardiac Science, Metrax, Labtech, Meditech, Lode, Medicor, MIR, Lowenstein, Cortex, Boscarol, SOMNOmedics, Seoil Pacific та інші.
     У нашому інтернет-магазині медичного обладнання cardiomc.com.ua Ви можете вибрати електрокардіограф, дефібрилятор, монітор, медичні ваги, стрес-тест комплекс, спірограф, добовий монітор тиску, холтер, пульсоксиметр, апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ), аспіратор, кисневий концентратор, CPAP-апарат, кувез для новонароджених, лабораторне обладнання, іммобілізаційні вакуумні шини, ноші та багато іншого.
     Наш багаторічний досвід включає оснащення багатьох машин швидкої допомоги, робочих місць пульмонолога, реаніматолога, кардіолога, відділень реанімації та невідкладної швидкої допомоги, оснащення кабінету функціональної діагностики та створення лабораторій сну.
     Для отримання вичерпної інформації про медичне обладнання, що Вас цікавить, Вам не обов'язково їхати в Київ, все, що Вам необхідно, можна знайти в розділах нашого інтернет-магазину або зателефонувавши за вказаними телефонами. Наші фахівці дадуть відповіді на всі запитання та за домовленістю проведуть презентацію у Вашому медичному центрі по містах України (Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород) , Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці).
       
     Чому багато компаній та фахівці співпрацюють саме з нами?
     Персонал нашого медичного центру з радістю проведе навчання по роботі з приладом, який Ви придбали.
     Сервісний центр МК «Кардіо» здійснює діагностику обладнання (безкоштовне), налаштування медичної техніки, гарантійний та післягарантійний ремонт кардіографів, дефібриляторів, холтерів, CPAP-апаратів та ін.
     Тільки найкраще обладнання та сервіс за найприємнішими цінами!
 
    
                                                                                                                                                З любов'ю до життя,
    
                                                                                                                                                Медична компанія «Кардіо»
 
                                                                                                                                                     
cardiomc.com.ua

У цій категорії немає товарів