Ми працюємо! Все буде Україна!

Аксесуари для СРАР апаратів


В даному розділі нашого інтернет магазину представлені витратні матеріали, запчастини та аксесуари до терапевтичних апаратів для лікування порушень дихання під час сну (апное, хропіння і т.д.) виробництва компанії Lowenstein/Weinmann.

Якщо Вам потрібні докладніші дані або консультації з цієї тематики, звертайтесь до Наших сервісних фахівців, які намагатимуться допомогти Вам у максимально короткі терміни.
 
Менеджер з аксесуарів для СРАР апаратів: +38 (050) 311-39-67 - Інна.

Фільтр грубого очищення - призначений для очищення повітря, що надходить до СІПАП апарату від великодисперсного пилу та частинок.Призначений для апаратів SOMNObalance серії e.При щотижневій гігієнічній обробці користувач повинен мити цей фільтр в мильному розчині, після чого промити під проточною во..
Фільтр тонкого очищення - очищає повітря на вході Сіпап апарату (до 99,9% частинок), таким чином оберігаючи внутрішні частини апарату та дихальні шляхи пацієнта від пилу та дрібнодисперсних частинок. Фільтр підходить до апаратів серії SOMNObalance e виробництва компанії Lowenstein/Weinmann (Німеччин..
Фільтр грубого очищення - призначений для первинного очищення повітря апарату, що надходить на вхід СІПАП від великодисперсного пилу і частинок.Призначений для апаратів SOMNOvent серії auto S/ST.При щотижневій гігієнічній обробці користувач повинен помити цей фільтр в мильному розчині, після чого пр..
Фільтр тонкого очищення - очищає повітря на вході Сіпап апарату від дрібнодисперсних частинок (до 99,9% частинок), таким чином оберігаючи внутрішні частини апарату та дихальні шляхи пацієнта від пилу та бактерій.Фільтр підходить до апаратів серії SOMNOvent auto S/ST виробництва компанії Lowenstein/W..
SOMNOaqua призначений для зволоження дихальної суміші апарату, що подається в контур СІПАП, що забезпечує максимальний комфорт для пацієнта.СІПАП терапія у деяких пацієнтів призводить до відчуття сухості у роті та дихальних шляхах. Застосування зволожувача повністю усуває ці недоліки.SOMNOaqua вбудо..
Фільтр тонкого очищення - очищає повітря на вході Сіпап апарату від дрібнодисперсних частинок (до 99,9% частинок), таким чином оберігаючи внутрішні частини апарату та дихальні шляхи пацієнта від пилу та бактерій.Фільтр підходить до апаратів серії PRISMA виробництва компанії Lowenstein/Weinmann (Німе..
SOMNOclick призначений для зволоження дихальної суміші апарату, що подається в контур СІПАП, що забезпечує максимальний комфорт для пацієнта.СІПАП терапія у деяких пацієнтів призводить до відчуття сухості у роті та дихальних шляхах. Застосування зволожувача повністю усуває ці недоліки.SOMNOclick вбу..
Контур пацієнта - це гнучка трубка для з'єднання СРАР апарату з маскою пацієнта. Сумісний з моделями апаратів: SOMNObalance e/soft, апаратами лінійки PRISMAДовжина контуру: 1830 мм;Робоча температура: від – 25 до + 70 С;Не містить латексу;Має сертифікат РЄ 0120;Призначений для індивідуального в..
Фільтр грубого очищення - призначений для очищення повітря, що надходить до СІПАП апарату від великодесперсного пилу та частинок.Призначений для апаратів серії PRISMA.При щотижневій гігієнічній обробці користувач повинен мити цей фільтр в мильному розчині, після чого промити під проточною водою і ви..
Цей пристрій використовується для подачі електроживлення до СРАР апаратів лінійки PRISMA line від заводу Lowenstein (Німеччина).Блок живлення сумісний із наступними моделями апаратів: PRISMA 20А PRISMA CR PRISMA 25 S PRISMA 25 ST PRISMA 30 ST PRISMA LAB Параметри блоку живлення Skyne..
Контур пацієнта – це гнучка трубка для з'єднання СРАР, ШВЛ апарату з маскою пацієнта.У комплект контуру входить конектор, для підключення до апаратів Lowenstein/Weinmann (Німеччина), внутрішня трубка вимірювання тиску в масці, та заглушки для закриття отворів трубки під час миття та дезінфекції конт..
Цей контур використовується разом із СРАР апаратами лінійки PRISMA line від заводу Lowenstein (Німеччина). У конструкцію контуру вбудована спіраль, яка призначена для усунення конденсату вологи, що утворюється всередині контуру в процесі експлуатації апарату СРАР. Волога утворюється через різницю те..
Це базовий варіант сумки для перенесення та зберігання СРАР апаратів та аксесуарів лінійки PRISMA line від заводу Lowenstein (Німеччина). Сумка всередині має кілька відсіків для приладу, зволожувача та аксесуарів. Також є ручка та плечовий ремінь для зручного транспортування.Ця сумка сумісна з насту..
Показано з 1 по 13 із 13 (всього сторінок: 1)