Ми працюємо! Все буде Україна!

Апарат ШВЛ prismaVENT 50

LOWENSTEIN (Weinmann)
В наявності
-
+

Терапевтичні дані зберігаються на SD-карті та можуть бути проаналізовані комп'ютерним програмним забезпеченням.


Якщо апарат обладнаний вбудованим акумулятором, то у разі збою електроживлення в мережі він може продовжувати безперервну роботу.


Апарат може бути використаний з дихальною трубкою, обладнаною як системою без клапана, так і клапаном пацієнта (тільки prisma VENT50 та prisma VENT50-C). Якщо використовується дихальна трубка, обладнана системою без клапана, видихальна система безперервно видаляє продуванням повітря, що містить CO2. Якщо використовується дихальна трубка з клапаном пацієнта (тільки prisma VENT50 та prisma VENT50-C), видих пацієнта регулюється через клапан пацієнта.


До апарата може підключатися кисень низького тиску (до 1 атмосфери і не більше 15 літрів/хв) від кисневої мережі, балону або концентратора кисню. Таким чином вміст кисню в дихальній суміші буде набагато вищим ніж у навколишньому середовищі.


Панель керування служить для індикації та налаштування наявних параметрів та сигналів.


Турбіна всмоктує навколишнє повітря через фільтр і подає його з терапевтичним тиском через дихальну трубку та засіб доступу для штучної вентиляції легень до пацієнта. Управління турбіною здійснюється на основі отриманих сигналів датчиків тиску та потоку відповідно до фаз дихання.


PRISMA VENT 50 може бути використаний як з неінвазивними, так і інвазивними засобами доступу для штучної вентиляції легень.1. Приєднувальний патрубок зволожувача з кришкою
2. Панель керування з дисплеєм
3. Системний роз'єм для підключення модулів
4. Ручка для перенесення
5. Клавіша відмикання
6. Відсік фільтрів з повітряним фільтром та фільтром тонкого очищення
7. Отвір для охолоджуючого повітря
8. Введення O2
9. Роз'єм для підключення мережевого кабелю
10. Пристрій розвантаження від натягу для мережевого кабелю
11. Дихальна трубка з активним клапаном
12. Кріпильні отвори для підключення модулів
13. Гніздо картки SD
14. Роз'єм для підключення нагрівача трубки, трубки керування клапанів та трубки вимірювання тиску
15. Вихідний патрубок апарату
16. Мережевий кабель
17. SD-картка
18. З'єднувач для введення O2


НЕІНВАЗИВНІ РЕЖИМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ: 


Режим CPAP
У режимі CPAP терапевтичний апарат під час терапії безперервно подає пацієнтові повітря для дихання з постійним підвищеним тиском. Завдяки цьому дихальні шляхи пацієнта залишаються відкритими.
 
Режим S
У режимі S підтримка дихання включається та закінчується мимовільним диханням пацієнта. Таким чином, терапевтичний апарат підтримує вентиляцію легень пацієнта.
 
Режим ST
У режимі ST можливе налаштування постійних значень рівня тиску при вдиху та видиху.
У режимі ST (S = spontan, T = timed) терапевтичний апарат підтримує вентиляцію легень пацієнта, причому пацієнт може ініціювати цикл штучної вентиляції як при вдиху, так і при видиху. Можуть переважати як вдихи, зумовлені мимовільним диханням пацієнта, і ініційовані апаратом. За рахунок цього при необхідності вдається надійно запобігти зупинок дихання та фаз гіповентиляції, нормалізується вміст газів у крові пацієнта та полегшується його дихання.
 
Режим autoST
У режимі autoST поєднуються:
• підтримка тиску терапії BILevel
• автоматична базова частота дихання (autoF)
• автоматичне регулювання тиску при видиху для запобігання обструкціям

За рахунок цього при необхідності вдається надійно запобігти зупинок дихання та фази гіповентиляції, нормалізується вміст газів у крові пацієнта та полегшується його дихання.
За рахунок постійного регулювання базової частоти autoF безперервно забезпечується спонтанне дихання пацієнта.

Режим T
У режимі T усі вдихи ініціюються терапевтичним апаратом. Це забезпечує максимальне розвантаження дихальної мускулатури.
Ви можете встановити постійні значення для рівнів тиску IPAP та EPAP.

 

ІНВАЗИВНІ РЕЖИМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ:
Режим aPCV (система без клапана/з клапаном)
У режимі aPCV можливе встановлення постійних значень рівня тиску при вдиху та видиху.
У режимі aPCV терапевтичний апарат підтримує вентиляцію легень пацієнта, причому пацієнт може ініціювати цикл штучної вентиляції при вдиху. Можуть переважати як вдихи, зумовлені мимовільним диханням пацієнта, і ініційовані апаратом. За рахунок цього при необхідності вдається надійно запобігти зупинок дихання та фаз гіповентиляції, нормалізується вміст газів у крові пацієнта та полегшується його дихання.
 
Режим PSV (система без клапана/з клапаном)
У режимі PSV можливе встановлення постійних значень рівня тиску при вдиху та видиху.
У режимі PSV терапевтичний апарат підтримує вентиляцію легень пацієнта, причому пацієнт може ініціювати цикл штучної вентиляції як при вдиху, так і при видиху. Можуть переважати як вдихи, зумовлені мимовільним диханням пацієнта, і ініційовані апаратом. За рахунок цього при необхідності вдається надійно запобігти зупинок дихання та фаз гіповентиляції, нормалізується вміст газів у крові пацієнта та полегшується його дихання.
 
Режим PCV (система без клапана/з клапаном)
У режимі PCV усі вдихи ініціюються терапевтичним апаратом. Це забезпечує максимальне розвантаження дихальної мускулатури. Ви можете встановити постійні значення для рівнів тиску IPAP та EPAP.
 
Режим HFT (тільки prisma VENT50-C із системою без клапана)
У режимі High-Flow (режим HFT) апарат спрямовує заданий потік до зовнішнього зволожувача, придатного для HFT. У ньому відбувається обробка газу, що вдихається, з регулюванням температури і вологості повітря. Для підключення пацієнта використовується приладдя, придатне для HFT. Режим HFT є режимом штучної вентиляції.

Компанія LOWENSTEIN є Вашим надійним партнером у вентиляції. Ми дотримуємось високих стандартів при розробках, виборі матеріалів, виробництві, контролі якості та споживчих властивостей наших апаратів. Наші клієнти заслуговують на те, щоб користуватися найкращими апаратами, в яких втілені новаторські ідеї. Ми дбаємо про ваше дихання та забезпечуємо якість рівня «Зроблено в Німеччині».


Потреби наших пацієнтів та медичного персоналу для нас дуже важливі. Ми регулярно проводимо опитування та постійно вивчаємо на практиці, щоб краще знати наших клієнтів. Отримані знання аналізуються нашими експертами та застосовуються при розробках інноваційних рішень та розвитку сервісу. Ви можете повністю покладатися на наш сервіс та якість нашої продукції, ми є лідерами на багатьох ринках.


Медична компанія КАРДІО є офіційним представником LOWENSTEIN в Україні. Ми надаємо повну сервісну підтримку проданої продукції. Сервіс проводиться кваліфікованими фахівцями, які щорічно проходять навчання на заводі у Німеччині.


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!