Ми працюємо! Все буде Україна!

Стаціонарні апарати ШВЛ

Апарати серії VENTI призначені для проведення інвазивної та неінвазивної вентиляції легень, для підтримання життя відповідно до стандарту EN ISO 10651-2. Апарати використовуються як стаціонарно, так і мобільно, у лікарні та вдома. Вони можуть використовуватися для відлучення від інвазивної вентиляції для переведення на маскову вентиляцію. Можуть застосовуватися для дорослих пацієнтів із середньою та тяжкою гострою та хронічною дихальною недостатністю з дихальним об'ємом не менше 160 мл. Апарати серії VENTIlogic обладнані вбудованою батареєю, що перезаряджається; їх можна використовувати для титрування. До даного апарату підходять всі типи контурів пацієнта (контур пацієнта для маскової вентиляції, контури з одним і двома колінами), що дозволяє його використовувати практично за будь-яких показань для інвазивної та неінвазивної вентиляції.

Переваги апарату ШВЛ LUISAРесурс роботи акумулятора: до 18 годинДисплей: 10-дюймовий сенсорний екранПозиціонування: застосування як в вертикальному, так і в горизонтальному положенніПідключення: Bluetooth, prismaCLOUD, мобільний додаток, під’єднання монітораМоніторинг: вимірювання FiO2 і SpO2Функції..
Hit
Стаціонарний ШВЛ апарат VENTIlogic LS
     VENTIlogic LS (LS = Life Support) - це апарат для інвазивної та неінвазивної вентиляції легень, з широкими можливостями, для підтримки життєвих функцій.              Наявність портів для інвазивної та неінвазивної вентиляці..
Терапевтичні дані зберігаються на SD-карті та можуть бути проаналізовані комп'ютерним програмним забезпеченням.Якщо апарат обладнаний вбудованим акумулятором, то у разі збою електроживлення в мережі він може продовжувати безперервну роботу.Апарат може бути використаний з дихальною трубкою, обладнано..
prisma VENT – апарат для проведення неінвазивної (маскової) вентиляції легень у пацієнтів із власним стимулюванням дихання. Він може бути використаний для пацієнтів з масою тіла більше 10 кг, які страждають на вентиляційну дихальну недостатність.Апарат може використовуватися в стаціонарному та мобіл..
prisma30ST апарат для терапії BILevel ST-С із простими та швидкими налаштуваннями.prisma30ST – забезпечує ефективну НВЛ, рекомендовану для пацієнтів з дихальною недостатністю. Інтуїтивно зрозуміла навігація по меню та налаштування параметрів значно полегшує роботу з апаратом. Це вибір для пацієнтів,..
VENTImotion 2 є апаратом для неінвазивної штучної вентиляції легень без життєзабезпечення у дорослих пацієнтів з вентиляторною недостатністю, з об'ємом вдиху мінімум 160 мл, для яких доведена можливість самостійного дихання. Це відповідає наступним картинам захворювань:• обструктивні порушення вент..
Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)