Ми працюємо! Все буде Україна!

Аспіраційні системи

Прилади виробництва BOSCAROL є портативними електричними транспортними аспіраторами (вакуумними відсмоктувачами).

     

Можуть використовуватися кваліфікованим персоналом для:

  • Усунення перешкод у дихальних шляхах
  • Аспірації згустків крові, секреції та залишків їжі з ротової порожнини, носової та гортанної області, бронхіальної системи
  • Дефляції вакуумних матраців та пневматичних шин
  • Аспірації секрету при хірургічних операціях тощо


     При цьому апарати серії OB відрізняються портативними масогабаритними параметрами, тривалим часом роботи від акумуляторної батареї (не менше 45 хвилин), надійністю в експлуатації як у стаціонарі, так і в службах екстреної медичної допомоги. Всі прилади фірми BOSCAROL (Італія) відповідають усім Європейським вимогам та сертифікатам, основним з яких є EN 1789 (Апарат має вібро та ударо міцний, вологозахищений корпус). Також до комплекту до аспіраторів OB входить настінне кріплення, яке надійно фіксує апарат не тільки в реанімаційних палатах, а й у машинах швидкої медичної допомоги (під час руху). Зафіксований апарат витримує навантаження велетою до 10G, що свідчить про високий рівень безпеки апарату для медичного персоналу машини швидкої допомоги та пацієнта.

Медичний аспіратор OB2012 є переносним медичним апаратом, призначеним для видалення рідин із верхніх дихальних шляхів та для нормалізації дихальної діяльності пацієнтів. Висока потужність розрахована на висмоктування в носоглотці пацієнта, низька потужність розрахована для висмоктування рідин із тра..
 Апарат ОВ3000 є медичним аспіратором, що відповідає всім діючим нормам. Аспіратор може бути використаний у транспортних засобах, госпіталях, лікарнях, клініках і при лікуванні в домашніх умовах. Апарат має легку змінну батарею, доступну користувачам для вилучення та заміни. Тверда та неорганіч..
Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)