Ми працюємо! Все буде Україна!

BEYOND Medical - китайський виробник шприцевих насосів та інфузоматів

BEYOND Medical - китайський виробник шприцевих насосів та інфузоматів

   Заснована в 2009 році китайська компанія Hunan Beyond Medical Technology Co., Ltd, що базується в районі Юелу, Чанша, займається дослідженнями та розробками, виробництвом, маркетингом та обслуговуванням продуктів та рішень у галузі охорони здоров'я. Основні бізнес-послуги включають управління інфузією (інфузійний насос, шприцевий насос тощо), медична техніка, система виклику медсестри тощо. Є сертифікація CE на всю продукцію. Продукти компанії мають відмінне співвідношення ЦІНА/ЯКІСТЬ і характеризуються високою продуктивністю та якістю. Beyond прагне стати провідним постачальником медичних продуктів та рішень.
   Підтримуючи місію «Супровід здоров'я людини за допомогою науки та технологій», Beyond інтегрує корпоративні ресурси, оновлює внутрішню структуру та оптимізує формування команди професіоналів на основі галузевого досвіду та успішного продукту. Beyond зібрала групу старших інженерів з програмного та апаратного забезпечення та експертів з мехатроніки, створила незалежну команду з досліджень та розробок, що складається з авторитетних вітчизняних медичних експертів та академій наукових досліджень. Beyond завжди прагне надати більш якісні медичні продукти та рішення.
   Бізнес-напрямок Beyond має глобальну присутність у більш ніж 50 країнах та регіонах, створюючи глобальну мережу досліджень та розробок, маркетингу та послуг.
   У майбутньому Beyond не пошкодує зусиль, щоб забезпечити відповідність стійких інновацій потребам клієнтів, надаючи якісніші продукти та послуги та створювати цінність для клієнтів. Крім того, Beyond неухильно створюватиме велику екосистему охорони здоров'я, що складається з лікарень та домашньої охорони здоров'я, і ​​вноситиме свій внесок у розвиток здоров'я людини.


New
Інфузійний насос BYS-820D
Інфузійний насос BYS-820D
Волюметричний інфузійний насос BEYOND BYS-820D необхідний для клінічного лікування, яке передбачає довготривале, рівномірне та точне керування швидкістю інфузії та спостереження за процесом інфузії. Незамінний в операційних та реанімаційних відділеннях лікарень, у палатах інтенсивної терапії..
New
Інфузійний насос Semi-2
Інфузійний насос Semi-2
Інфузійний насос Beyond Semi-2 призначений для точного введення лікарських препаратів пацієнту. Використовується разом із одноразовим шприцом (в якому знаходиться необхідний препарат). Має систему голосових та візуальних підказок, багаторівневу систему тривог, систему автоматичного самотесту..
Шприцевий насос BEYOND BYZ-810D
Шприцевий насос BEYOND BYZ-810D – це високоточний програмований пристрій, оснащений датчиками, що дозволяють керувати швидкістю інфузії лікарських препаратів з використанням у різних режимах та спостерігати процес інфузії.Має зручний русифікований інтерфейс та базу даних лікарських препаратів. ..
Шприцевий насос BEYOND Semi 1
Шприцеві насоси призначені для клінічного лікування, що вимагає точного контролю швидкості (або об'єму) ін'єкції та моніторингу процесу ін'єкції, наприклад, у клініках, відділеннях інтенсивної терапії, операційних, відділеннях невідкладної допомоги та загальних палатах.  BEYOND Sem..
Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)