Ми працюємо! Все буде Україна!

Cardiac Science - американський виробник автоматичних зовнішніх дефібриляторів (АЗД) Powerheart

Cardiac Science - американський виробник автоматичних зовнішніх дефібриляторів (АЗД) Powerheart

   Про Cardiac Science (США)
   Основним завданням американської компанії Cardiac Science є розробка та впровадження сучасних пристроїв та рішень, що дозволяють рятувати людські життя. Основою виробництва заводу є автоматичні та напівавтоматичні зовнішні дефібрилятори (АЗД) серії Powerheart, якими можуть користуватися не лише медичні професіонали, а й звичайні пересічні громадяни, які знають правила надання першої медичної допомоги. Основною ідеєю заводу Cardiac Science є скорочення часу від моменту виникнення раптової зупинки серця (ВОС) у пацієнта до нанесення першого дефібриляційного розряду. Вже давно доведено, що дефібриляція на перших хвилинах після зупинки серця найбільш ефективна. Не завжди на місці події під рукою опиняється дефібрилятор, а на виклик та приїзд швидкої допомоги витрачається дорогоцінний час. За останніми стандартами прийнятих в Україні, швидка має доїжджати до місця події у місті не більше ніж за 10 хв, за містом за 20 хвилин. Відповідно у разі виникнення раптової зупинки серця, пацієнт і люди, які його рятують, будуть чекати необхідного обладнання, як мінімум 10 хвилин. Політика Cardiac Science спрямована на оснащення АЗД-дефібриляторами всіх громадських місць, включаючи школи, університети, супермаркети, офіси, заводи, вокзали, аеропорти, поїзди, станції метро, ​​автобуси, автомобілі поліції та пожежників тощо.
   З гордістю заявляємо, що медичною компанією Кардіо за підтримки заводу Cardiac Science (США) під час проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року в Україні всі аеропорти, вокзали та стадіони приймаючих міст були оснащені автоматичними зовнішніми дефібриляторами Cardiac Science Powerheart G3.
   Також апаратами виробництва Cardiac Science оснащувалися автомобілі швидкої допомоги, заводи, лікувальні заклади різного профілю, офіси багатьох приватних компаній та ін.


Hit
Дефібрилятор Powerheart® AED G5 Semi-Automatic
Дефібрилятор Powerheart® AED G5 Semi-Automatic
Новинка від Cardiac Science (США), замість Powerheart® AED G3pro, які добре зарекомендували себе не тільки в Україні, а й у всьому світі, прийшли не менш класні Powerheart® AED G5 Semi-automatic (Напівавтомат). Апарат має невелику вагу, потужну батарею, пило/вологостійкий корпус, систему контролю як..
Електроди для дефібрилятора PowerHeart G5
Електроди для дефібриляції одноразові, неполяризовані виробництва компанії Cardiac Science (США). Призначені для роботи з дефібриляторами PowerHeart G5. Електроди знаходяться у вакуумному пакуванні, термін придатності 2 роки...
Сумка для транспортування Cardiac Science Powerheart G5 преміум-класу з ремінцем
Цей напівтвердий чохол для перенесення спеціально розроблений для дефібрилятора Cardiac Science Powerheart G5.       Регульований плечовий ремінь забезпечує додатковий захист Powerheart G5 та полегшує рятувальникам вилучення та транспортування пристрою.   ..
Шафа до дефібрилятора Cardiac Science PowerHeart
Шафа до дефібрилятора Cardiac Science PowerHeart для настінного монтажу з замком, звуковою сигналізацією та світловою сигналізацією - мигалка Ця шафа для дефібрилятора з нержавіючої сталі була створена спеціально для дефібриляторів Cardiac Science PowerHeart і має напівпрозоре вікно на передн..
Електроди для дефібрилятора PowerHeart G3/G3pro
Електроди для дефібриляції одноразові, виробництва компанії Cardiac Science, США.Призначені для роботи з дефібриляторами PowerHeart G3, PowerHeart G3 pro.Електроди знаходяться у вакуумному пакуванні, термін придатності 2 роки...
Тренувальний дефібрилятор Powerheart G5 TRAINER
Тренувальний АЗД є імітатором, призначеним для навчання основним навичкам порятунку та правильної методики дефібриляції працівників служб оперативного реагування, студентів мед. спеціальностей, слухачів курсів надання першої допомоги, які використовують чи планують використати АЗД.   ..
Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)