Ми працюємо! Все буде Україна!

CORTEX - німецький виробник ергоспірометричних систем

CORTEX - німецький виробник ергоспірометричних систем

   Компанія CORTEX проектує та виробляє портативні, мобільні системи для ергоспірометричних досліджень з 1991 року. Ці системи призначені для використання професіоналами найвищого класу і дозволяють отримати точні результати вимірювань у таких галузях, як функціональна діагностика, реабілітація, оцінка функціональної готовності. Простота експлуатації, максимальна функціональність і гнучкість є основними характеристиками продукції CORTEX.


Стаціонарна система ергоспірометрії METALYZER 3B
METALYZER 3B - ефективне рішення для медичної практики та тренувальних центрів. Це компактна високочутлива система ергоспірометричного тестування за технологією "вдих-за-вдихом". Вона дозволяє проводити повний медичний аналіз функції легень, серця та метаболізму у стані спокою та під навантаженням у..
Мобільна система ергоспірометрії METAMAX® 3B
METAMAX® 3B є портативною системою для проведення ергоспірометрії, як у стаціонарних, так і в польових умовах, з технологією «Вдих-за-Вдихом». Система дозволяє провести повний медичний аналіз фізичних та функціональних даних спортсменів у стані спокою та навантаження у режимі реального часу.  &..
Мобільна система ергоспірометрії METASWIM
METASWIM - спеціальна система, розроблена для проведення ергоспірометричних досліджень у басейнах і відкритих водоймах. Завдяки спеціально розробленій дихальній трубці, фізична підготовка і тестування спортсмена можуть проводитися в умовах, близьких до змагальних: у басейнах або відкритих водоймах. ..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)