Ми працюємо! Все буде Україна!

Дефібрилятор-монітор

     Дефібрилятор – апарат, основне завдання якого – відновлення нормального ритму серця після критичних порушень у його діяльності (фібриляція, вентрикулярна тахікардія, критичні аритмії тощо) шляхом нанесення електричного розряду (з біфазною формою імпульсу). Дефібрилятори можуть працювати у різних режимах.

     Ручний режим (MANUAL) дефібрилятора - характеризується тим, що потужність розряду та рішення про проведення імпульсу дефібриляції визначається лікарем або фахівцем, який проводить реанімаційні заходи.

    Напівавтоматичний режим дефібрилятора (AED) - характеризується тим, що потужність розряду та аналіз ЕКГ ритму проводиться самим приладом, він самостійно приймає рішення про необхідність проведення дефібриляції, а також автоматично набирає заряд, користувачеві залишається натиснути кнопку для нанесення розряду.

     Також варто звернути увагу на функції моніторингу дефібрилятора життєво важливих функцій пацієнта. Сучасні дефібрилятори-монітори мають практично всі основні функції моніторів ліжка. Вони можуть фіксувати, вимірювати, контролювати та аналізувати: ЕКГ, АТ, SpO2, CO2, ЧСС, Пульс, Частоту дихання, Імпеданс пацієнта, Температуру та багато іншого.

     Також дефібрилятори мають безліч додаткових функцій, таких як:

1. при проведенні реанімації, користувач може скористатися голосовими та текстовими підказками щодо СЛР та дефібриляції,

2. функцією метронома СЛР (апарат звуковими сигналами задає тон проведення компресії грудної клітки пацієнта та виконання штучного дихання), реалізованим відповідно до Європейських та світових норм та вимог (ERC та AHA).

3. Апарат постійно проводить автоматичний аналіз ЕКГ та інших параметрів, у разі порушення нормального ритму чи перевищення встановлених кордонів, спрацьовує багаторівнева система тривог.

    Дефібрилятор-монітор служить для вимірювання та контролю життєво важливих параметрів (наприклад ЕКГ, АТ, SpO2, CO2, ЧСС тощо), а також у разі необхідності для електроімпульсної терапії при критичних порушеннях ритму серця. Сучасний дефібрилятор-монітор замінює собою два прилади: монітор пацієнта та дефібрилятор.

    В інтернет магазині МК КАРДІО, ви можете купити дефібрилятор виробництва наступних провідних світових заводів: METRAX (німецькі дефібрилятори) – серія Primedic DefiMonitor XD та серія DefiMonitor EVO (новинка).

 

    Щоб дізнатися всю детальну інформацію по виробниках, за цінами дефібриляторів або купити дефібрилятор (дефібрилятор купити), телефонуйте за вказаними телефонами в шапці сайту або пишіть на пошту.

Hit
Дефібрилятор CARDIO-AID 360B
Cardio Aid 360-B, INNOMED (Угорщина) - це надійний та функціональний дефібрилятор-монітор,експертного класу, виготовлений у ЄВРОПІ. Він є вдосконаленою версією дефібрилятора-монітора Cardio Aid 200-B, що добре зарекомендував себе. Він має сучасний, ергономічний дизайн, зручні елементи керування та і..
     Серія PRIMEDIC DefiMonitor XD – професійні дефібрилятори для екстреної медицини.Дефібрилятори-монітори PRIMEDIC XD належать до високонадійних апаратів, що працюють як в умовах стаціонарної реанімації, так і у всіх видах реанімаційного транспорту (наземного, повітряного). Апарати ..
    Серія PRIMEDIC DefiMonitor XD – професійні дефібрилятори для екстреної медицини.      Дефібрилятор-монітор PRIMEDIC XD 3 відноситься до високонадійних апаратів, що працюють як в умовах стаціонарної реанімації, а також у всіх видах реанімаційного транспорту (наз..
Серія PRIMEDIC DefiMonitor XD - професійні дефібрилятори для екстреної та невідкладної медичної допомоги.      Дефібрилятор-монітор PRIMEDIC XD 10 відноситься до високонадійних апаратів, що працюють як вумовах стаціонарної реанімації, а також у всіх видах реанімаційного тран..
     Серія PRIMEDIC DefiMonitor XD – професійні дефібрилятори для екстреної медицини.      Дефібрилятор-монітор PRIMEDIC DefiMonitor XD 30 відноситься до високонадійних апаратів, що працюють як в умовах стаціонарної реанімації, так і у всіх видах транспорту ре..
Серія PRIMEDIC DefiMonitor XD – професійні дефібрилятори для екстреної та невідкладної медичної допомоги.      Дефібрилятор-монітор PRIMEDIC XD 100 відноситься до високонадійних апаратів, що працюють як в умовах стаціонарної реанімації, так і у всіх видах реанімаційного тран..
Серія PRIMEDIC DefiMonitor XD – професійні дефібрилятори для екстреної медицини.      Дефібрилятор-монітор PRIMEDIC XD 110 відноситься до високонадійних апаратів, що працюють як в умовах стаціонарної реанімації, так і у всіх видах реанімаційного транспорту (наземного, повіт..
Hit
Дефібрилятор PRIMEDIC TM Defi-Monitor XD300
Серія PRIMEDIC DefiMonitor XD – професійні дефібрилятори для екстреної медицини.      Дефібрилятор-монітор PRIMEDIC DefiMonitor XD 300 відноситься до високонадійних апаратів, що працюють як в умовах стаціонарної реанімації, так і у всіх видах реанімаційного транспорту (назем..
PRIMEDIC DefiMonitor XD 330 – це максимально укомплектований професійний дефібрилятор-монітор для екстреної медицини із серії PRIMEDIC DefiMonitor XD.      Дефібрилятор-монітор PRIMEDIC DefiMonitor XD 330 відноситься до високонадійних апаратів, що працюють як в умовах стаціо..
Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)