Ми працюємо! Все буде Україна!

Дефібрилятор Powerheart® AED G5 Semi-Automatic

  • Виробник: Cardiac Science
  • Модель: Powerheart® AED G5 Semi-Automatic
Cardiac Science
В наявності
-
+

Новинка від Cardiac Science (США), замість Powerheart® AED G3pro, які добре зарекомендували себе не тільки в Україні, а й у всьому світі, прийшли не менш класні Powerheart® AED G5 Semi-automatic (Напівавтомат). Апарат має невелику вагу, потужну батарею, пило/вологостійкий корпус, систему контролю якості проведення СЛР, а також добре відомі функції самотестування RescueReady®, RescueCoach™, безліч опцій та аксесуарів.

На даний момент, це один із найдосконаліших автоматичних зовнішніх дефібриляторів у Світі.


Powerheart® AED G5 Semi-automatic – напівавтоматичний зовнішній дефібрилятор, який може використовуватись у стаціонарі, у громадських місцях, офісах, школах та в автомобілях швидкої медичної допомоги. Простота у використанні та наявність голосових підказок, допомагають рятувальнику швидко та надійно проводити СЛР та надання першої медичної допомоги потерпілому.АЗД у медичних закладах

Де б Ви не працювали, будь то приватна практика, лікарня або стоматологічний кабінет, Ваші пацієнти схильні до раптової зупинки серця (SCA). Враховуючи, що навіть найкращі підрозділи екстреної медичної допомоги можуть прибути на виклик, у середньому через десять хвилин, наявність доступу до автоматичного зовнішнього дефібрилятора (AED) може допомогти врятувати життя пацієнта. Кожен лікар, який поважає себе і своїх пацієнтів, повинен мати в швидкому доступі автоматичний зовнішній дефібрилятор (АЗД).Важливість АНД (AED) для порятунку життя


Ось деякі з причин, чому все більше і більше медичних закладів інвестують в АЗД і роблять ранню дефібриляцію частиною своєї стратегії реагування на надзвичайні ситуації:


• Дефібриляція протягом перших трьох хвилин після раптової зупинки серця підвищує шанси на виживання пацієнта до 70 відсотків. Розряд протягом першої хвилини підвищує виживання до 90 відсотків.


• Виклик 103 є необхідним, але очікування реанімаційної бригади може тривати надто багато часу. За нормами ухваленими кабінетом міністрів України у 2013 році, час прибуття швидкої в міських умовах 10 хвилин, за містом 20 хвилин плюс поправка в 10 хвилин на погодні, дорожні та інші умови.


• Раптова зупинка серця та критичні порушення серцевого ритму є одними з ключових причин смертності у громадських місцях, в офісах, громадському транспорті, на виробництві, у лікарнях тощо.


• Крім того, зростає кількість держав, які вимагають, щоб АЗД були розміщені в стоматологічних кабінетах, де пацієнти отримують седації, глибокі седації або загальну анестезію. Ці держави встановили АЗД як стандарт медичної допомоги, нездатність мати АЗД у вашому офісі може створити значний ризик адміністративної чи кримінальної відповідальності.


• З 2008 року на території США можуть приземлятися лише авіалайнери, на борту яких встановлені АЗД. Авіакомпанії, літаки яких не оснащені АЗД, не можуть отримати ліцензію для польотів у США.


• В Україні, наприклад, існують вимоги щодо обов'язкової наявності АЗД у кабінетах функціональної діагностики, де проводяться стрес тест проби ЕКГ тощо.


Також на законодавчому рівні, існують норми, що дозволяють використання напівавтоматичних зовнішніх дефібриляторів для відновлення серцевого ритму, надання першої допомоги та проведення СЛР.Чому Powerheart® AED G5 Semi-Automatic підходить саме Вам?


Cardiac Science сконструювали Powerheart® AED G5 Semi-Automatic таким чином, щоб ним легко могли користуватися не лише медичні професіонали, а й звичайні громадяни, які мають уявлення про надання першої допомоги. Адже для проведення дефібриляції достатньо накласти електроди на пацієнта, після чого апарат проведе аналіз ЕКГ ритму. Якщо ритм шоковий, прилад набере необхідний заряд, після чого попередить голосовою командою про те, що ЗАРЯД набраний, стане активною кнопка нанесення РОЗРЯДУ. Рятувальник проводить дефібриляцію попереджає всіх навколо, щоб не торкалися постраждалого і натискає кнопку, що світиться, для нанесення РОЗРЯДУ. Після чого АЗД проводить аналіз ритму, дає голосові підказки та задає тон та частоти декомпресії грудної клітки пацієнта та штучної вентиляції легень. Відповідно виключається ймовірність нанесення помилкового розряду через неправильний аналіз ритму непрофесіоналом, який надає першу допомогу.
Також зовнішнім дефібриляторам Powerheart® AED G5 Semi-Automatic характерні:


• Запатентована технологія Rescue Ready®, яка автоматично перевіряє всі основні компоненти АЗД щодня (акумулятор, електронні вузли, програмне забезпечення та електроди). Раз на тиждень АЗД виробляє часткову зарядку і щомісяця повну зарядку високовольтних елементів, таким чином, перевіряючи всі ключові компоненти приладу.

• Голосові підказки RescueCoach™, які покликані допомогти правильно діяти в процесі СЛР.

• Текстові команди на дисплеї, які працюють у тандемі з голосовими підказками, що є особливо корисним для рятувальників у шумній обстановці. На екрані також надається цінна інформація для професійних рятувальників, коли вони прибувають на місце події (а саме час реанімації, кількість розрядів тощо).

• Варіабельний рівень енергії розряду, який встановлюється автоматично залежно від імпедансу (опір) тіла пацієнта. Якщо перший розряд не приносить потрібного результату, то повторний розряд завдяки спеціальній утиліті STAR® матиме вищий рівень.

• Шестирічна гарантія на прилад, що є однією з найдовших у галузі. Ми також надаємо три роки повної оперативної гарантії на літієві батареї IntelliSense® використовувані з Powerheart® AED G5 Semi-Automatic.ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ


Режим: напівавтоматичний.

Форма імпульсу: двофазна усічена експоненційна хвиля STAR®.

Діапазон розрядів (Дж): від 95 Дж до 354 Дж (для дорослих).

Педіатричний режим: діапазон розрядів від 22 Дж до 82 Дж.

Опція швидкого розряду: проведення розряду протягом 10 секунд після закінчення циклу СЛР.

Голосові підказки: RescueCoach™ надають користувачеві розширені голосові інструкції щодо СЛР.

Екран: відображає підказки та важливу інформацію рятувальнику.

Звукові оповіщення: голосова система оповіщень.

Синхронізація розряду: вбудована автоматична функція синхронізації.

Опція виявлення імпульсів кардіостимулятора.

Мова інтерфейсу: подвійна, на вибір клієнта (опціонально).

Параметри, що настроюються через AED менеджер: голосові підказки, налаштування CPR, протоколи розрядів.

СЛР: метроном для задання темпу компресій грудної клітки.

Світлові індикатори: Rescue Ready®, батарея, обслуговування та стан електродів.

Гарантія: 24 місяці

Розміри (В × Ш × Г): 9 см × 23 см × 30 см.

Вага: 2,6 кг, включаючи батарею та електроди.

Пило/вологостійкість: IP55.

Робоча температура: від 0 до 50°С.

Допустима висота над рівнем моря: від -382 м до 4594 м.

Стійкість до падіння: MIL-STD 810G-, 516,6 (Процедура IV) для падіння з висоти 1.22 м.

Потрясіння MIL-STD 810G-, 516,6 (Процедура 1).

Вібрація (синусоїдальна та випадкова) MIL-STD 810G-, 514,6 (Процедура 1, Категорія 24).

EMI (стійкість/випромінювання): ПЕК 60601-2-4.


 


Електроди для дефібриляції Intellisense™


Тип: одноразові, неполяризовані.


Термін придатності: 2 роки.


ВАЖЛИВО: унікальність цих електродів полягає у відсутності полярності, це значно полегшує роботу користувача. Він не переплутає розташування електродів 

Електроди для дефібриляції з контролером СЛР Intellisense™ CPR Feedback Device


Тип: одноразові, неполяризовані.


Термін придатності: 2 роки.


ВАЖЛИВО: унікальність цих електродів полягає у відсутності полярності та наявності спеціального контролера якості СЛР. Контролер розміщується в точці масажу та реєструє частоту та глибину компресій грудної клітини пацієнта. 

Літієва батарея IntelliSense®


Гарантія: 2 роки, повна оперативна заміна.


Місткість: 420 розрядів по 300Дж.


ВАЖЛИВО: якщо користувач використовує всю ємність батареї раніше, ніж закінчиться гарантія на батарею, виробник безкоштовно замінить батарею на нову.


 

Автоматичне самотестування


Щоденне, щотижневе, щомісячне: тестування електричних схем, програмного забезпечення AED, батареї та електродів (наявність та функціональний стан).


Щотижневе: включає частковий розряд енергії.


Щомісячний: включає повний цикл розряду.


ВАЖЛИВО: прилад самостійно проводить самотестування всіх модулів та елементів. У разі виявлення несправності, автоматично вмикається звукова та світлова сигналізації. Самотестування допомагає тримати прилад у повній бойовій готовності до застосування.


 

Збереження подій


Внутрішня пам'ять: 90 хвилин реанімаційних даних та параметрів СЛР.


ЕКГ та процес СЛР: можливість перегляду за допомогою AED менеджера звітності та налаштування програмного забезпечення.


Зв'язок з ПК: USB-кабель або картка пам'яті USB.


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!