Ми працюємо! Все буде Україна!

Електрокардіограф, кардіограф

Електрокардіограф (кардіограф) - це прилад, що має дуже широку сферу використання в медицині, починаючи від кардіології, у відділеннях функціональної діагностики, швидкої допомоги, відділень реанімації та інтенсивної терапії до інших приватних медичних установ.

Пропонуємо до вашої уваги купити електрокардіограф виробництва компанії INNOMED (угорські електрокардіографи). Купивши електрокардіограф INNOMED Ви отримуєте - портативність та сучасний ергономічний дизайн, який гарантується високою якістю електрокардіографа та відображенням кривих ЕКГ роботи різних відділів серця на висококонтрастному графічному дисплеї. Дані портативні електрокардіографи якісно реєструють зміни показників серцевої діяльності. Існують різні електрокардіографи з безліччю вбудованих функцій (кількість різноманітних функцій залежить від співвідношення електрокардіограф/ціна).

На даний момент в Україні електрокардіографи INNOMED є втіленням оптимального поєднання ціни та якості. Щоб дізнатися всю детальну інформацію про електрокардіограф ціна, електрокардіограф купити або купити кардіограф (купити екг) телефонуйте за вказаними телефонами і наші консультанти з обладнання відповідатимуть на всі питання.

Hit
Електрокардіограф Heart Screen 80G-L1
Heart Screen 80G-L1 – це синхронний 12 канальний електрокардіограф еліт класу, що дозволяє реєструвати біоелектричні потенціали серця для діагностики серцево-судинної системи людини, що працює від мережі або змінного модуля акумуляторних батарей, з наступним роздрукуванням на термопринтері..
HeartScreen 112 C-1 – належить до елітного сегменту ЕКГ апаратів компанії Innomed, і є європейським синхронним 12-ти канальним електрокардіографом, що дозволяє проводити якісну реєстрацію та діагностику біоелектричних потенціалів серця з подальшою інтерпретацією на ЕКГ папері шириною 112 мм пацієнті..
Labtech EC-12RT є портативним високотехнологічним апаратом ЕКГ з термопринтером і кольоровим TFT екраном. Маленький, легкий та компактний прилад дуже зручний, його TFT дисплей, алфавітно-цифрова клавіатура та різні додаткові функції забезпечують простоту та надійність у використанні. Відмінна систем..
Комп'ютерний електрокардіограф ЕС-12R компанії Labtech Ltd. (Угорщина) - це портативний пристрій для моніторингу, запису та аналізу електричної активності серця, що працює спільно з ПК, за допомогою бездротового каналу Bluetooth, що дає можливість спостерігати 12 каналів ЕКГ в режимі реального часу ..
Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)