Ми працюємо! Все буде Україна!

Gaumard, США

Gaumard, США

Gaumard, США


Манекен для реанімації (СЛР) Simon S311
Імітатор СЛР BLS Simon S311. Якісні манекени СЛР призначені для багаторічної роботи. Міцна надійна конструкція з повнорозмірними реалістичними орієнтирами та однокомпонентними змінними дихальними шляхами.Характеристики Повністю змінні дихальні шляхи для гігієниАнатомічно правильна голова, шия та щел..
Манекен для надання невідкладної допомоги HAL S3201
Мобільний дистанційний манекен HAL S3201 для надання невідкладної допомоги в команді при різних станах з можливістю моніторингу та запису основних життєвих показників зі штучним інтелектом, опором дихальних шляхів та податливості легень, ЕКГ на 12 відведень з вбудованим модулем.Легкість та простота ..
Hit
Манекен для інтубації/дефібриляції/ЕКГ/СЛР HAL S1000
Манекен для інтубації/дефібриляції/ЕКГ/СЛР HAL S1000
Використання з новими стандартами СЛР     Оральна та назальна інтубація на реалістичних дихальних шляхах з мовою, голосовими зв'язками, трахеєю та стравоходом, можливість використання ендотрахеальної трубки або ларингеальної маскиІнтубація через рот плюс відсмоктуванняВизначення ..
Манекен для практики зняття ЕКГ HAL S1020
Манекен для практики зняття ЕКГ з 12 відведень HAL® S1020 із вбудованим модулем інфаркту Міокарда (МI)Можливість використання цього монітора ЕКГ на 12 відведенняхВідображення та інтерпретація 12 відведень ЕКГ манекенаВдосконалення навичок діагностикиВелика база графіків ЕКГ включає тисячі кардіоритм..
Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)