Ми працюємо! Все буде Україна!

Холтерівське моніторування екг та добові монітори АТ

Холтерівська система (холтер) - являє собою портативний носимий реєстратор ЕКГ сигналу (або ЕКГ + АТ), який носиться пацієнтом зазвичай протягом доби (або від 8 до 158 годин), при цьому пацієнт веде звичайний спосіб життя, заповнюючи щоденник пацієнта, що дозволяє лікарю отримати повну картину ЕКГ подій, які відбуваються з пацієнтом поза лікарнею. Холтерівське моніторування проводять як вдень, так і вночі. Після завершення холтерівського моніторингу дані переносяться на комп'ютер, де за допомогою спеціального програмного забезпечення проводиться автоматичний аналіз, на основі якого кваліфікований фахівець може зробити висновок про стан серцево-судинної системи пацієнта та призначити відповідне лікування. Деякі моделі холтерівських моніторів мають можливість виміру артеріального тиску паралельно з ЕКГ, що дає більш точну картину під час аналізу.
      Моніторування по Холтеру використовують при діагностиці пацієнтів, у яких спостерігаються ознаки різних
форм захворювань серцево-судинної системи, або в ситуаціях, коли лікар підозрює серцеву патологію без будь-яких ознак. Ознаки типу слабкості, тремтіння, непритомного стану, які можуть бути викликані збоями в електричних сигналах, які керують скороченнями серцевих м'язів. Ці ознаки можуть бути викликані емоціями, напругою, відбуватися уві сні або виникати під час виконання щоденних рутинних справ.
      Моніторування за Холтером - ідеальний тест, тому що при його проведенні пацієнт веде звичайний спосіб життя, збільшуючи цим ймовірність потрапити в такі ситуації, які можуть викликати різні ознаки та скарги кардіологічного характеру, дозволяючи цим фахівцеві спостерігати за кореляцією будь-яких порушень ритму серця.
      Існують також
програмовані автоматичні добові монітори для виміру артеріального тиску, що діють за осцилометричним принципом.
 На основі попередньо заданої програми вони протягом 24-48 годин вимірюють систолічний та діастолічний артеріальний тиск та частоту пульсу пацієнта. Виміряні дані зберігаються у пам'яті приладу. Аналіз цих даних прояснює розвиток гіпертонії та можливих наслідків.
      У магазині медичної компанії «Кардіо» ви зможете придбати добові монітори та купити холтер по вигідним цінам. Все представлене обладнання на сайті сертифіковано, надається гарантія та безкоштовна доставка по всій Україні. 


 Невеликий та легкий ABPM-06, що працює зі ступеневою дефляцією, входить до лінійки апаратів ABPM Meditech: його легко використовувати та зручно носити. Більш того, добовий монітор АТ ABPM-06 виходить за рамки основ завдяки покращеному алгоритму: він надає ще більш точні дані та більш зруч..
Компактний 12-канальний комп'ютерний ЕКГ-апарат для реєстрації ЕКГ спокою або проведення стрес-тест пробБезпровідне з'єднання з ПК за допомогою BluetoothВедення бази даних пацієнтів, експорт, імпорт та архівація результатівЗвукове попередження при втраті контакту одного з електродівМожливість роботи..
Компактний 12-канальний комп'ютерний ЕКГ-апарат з модулем АТ для реєстрації ЕКГ спокою або проведення стрес-тест пробБезпровідне з'єднання з ПК за допомогою BluetoothВедення бази даних пацієнтів, експорт, імпорт та архівація результатівЗвукове попередження при втраті контакту одного з електродівМожл..
Вимірювання АТ осцилометричним методомЗберігання необмеженої кількості вимірюваньМоніторування АТ протягом 24, 48 або 72 годинРеєстрація частоти диханняСкринінг зупинок дихання уві сніІнтервал вимірювання тиску від 10 до 90 хвилинЖивлення від двох акумуляторів типу ААВисока точність вимірювання сист..
ЕС-2Н портативний, легкий, надійний, добовий монітор ЕКГ (за Холтером). Апарат має два біполярні (незалежні) ЕКГ канали. Існує можливість реєструвати як 2 канали, так і один (при необхідності). Завдяки компактним розмірам та невеликій вазі (всього 50 грам) пацієнт абсолютно не відчуває жодного диско..
ЕС-3Н портативний, легкий, надійний, добовий монітор ЕКГ (за Холтером). Апарат має три біполярні (незалежні) ЕКГ канали. Існує можливість реєструвати 1, 2 або 3 канали ЕКГ (за потреби). Завдяки компактним розмірам та невеликій вазі (всього 50 грам) пацієнт абсолютно не відчуває жодного дискомфорту п..
Hit
Холтерівська система ЕКГ та АТ EC-3H/ABP (Bluetooth)
EC-3H/ABP поєднує в собі 3-х канальний монітор ЕКГ по Холтеру та добовий монітор артеріального тиску із вбудованим 3-D акселерометром (датчиком активності пацієнта). Апарат з високою точністю виявляє та реєструє дані АТ, QRS комплекси різних видів та форм, а також імпульси пейсмейкера PM (причому є ..
  ABPM-04 – це тихий, компактний та легкий, програмований амбулаторний монітор артеріального тиску. Апарат живиться від 4 акумуляторів типу АА, заряду яких вистачає для виконання 300 вимірювань. Пристрій може зберігати більше 600 показань у внутрішній твердотільній пам'яті протягом необмеженого..
ЕС-12Н портативний, легкий, надійний, добовий монітор ЕКГ (за Холтером). Апарат має 12 ЕКГ каналів. Завдяки компактним розмірам та невеликій вазі (всього 50 грам) пацієнт абсолютно не відчуває жодного дискомфорту під час моніторингу та може вести звичайний спосіб життя. Живиться апарат від одного ак..
Модель ABPM-05 є вдосконаленою версією добре відомого монітора АТ АВРМ-04.                     ABPM-05 (Ambulatory Blood Pressure Monitor) – добовий амбулаторний монітор артеріального тиску, є ідеальним, легким та безшумним ..
BlueBP-05 є вдосконаленою версією АВРМ-05     BlueBP-05 (Ambulatory Blood Pressure Monitor) – добовий амбулаторний монітор артеріального тиску, є ідеальним, легким та безшумним мобільним пристроєм. Його точні та надійні осцилометричні алгоритми клінічно перевірені та відповідають..
ApneABP – комбінований монітор АТ з пульсоксиметром (SpO2) та акселерометром (датчик руху).Основним завданням apneABP є скринінг гіпертензії та апное сну в амбулаторних умовах. Meditech apneABP можна з упевненістю назвати мініатюрною амбулаторною лабораторією сну, яка пропонує зручну та економічно е..
Hit
Добовий монітор ЕКГ CardioMera
CardioMera – універсальний, мініатюрний реєстратор ЕКГ по Холтеру. Після ініціалізації з програмним забезпеченням CardioVision та правильного накладання електродів на пацієнта, CardioMera робить безперервний запис ЕКГ на змінну картку пам'яті (SD). Коли пацієнт натискає кнопку, пристрій записує марк..
  Апарат Сard(X)plore є потужним мультифункціональним пристроєм для амбулаторної діагностики ЕКГ та АТ, як у дорослих, так і у дітей (під наглядом лікаря чи батьків). Апарат здійснює повний запис 3 каналів ЕКГ з одночасним амбулаторним моніторингом артеріального тиску. Опціонально апарат може з..
SOMNOtouchNIBP - призначений для тривалої реєстрації фізіологічних показників: постійного АТ, пульсоксиметрії, ЕКГ, активності та положення тіла пацієнта і т.д.Має величезну кількість опцій та додаткових модулів, що дозволяє значно розширити можливості системи. Він ідеальний для комплексної функціон..
Показано з 1 по 15 із 15 (всього сторінок: 1)