Ми працюємо! Все буде Україна!

Автоматичні зовнішні дефібрилятори

Автоматичний зовнішній дефібрилятор (AED) є приладом, що працює на внутрішньому акумуляторі, призначений для відновлення нормальної діяльності серця, при критичних порушеннях його ритму. Прилади даної серії мають високу надійність і ефективність в екстрених ситуаціях. Ними можуть оснащуватись лікувальні заклади, машини та служби екстреної медичної допомоги, а також аеропорти, вокзали та інші місця масового скупчення людей. Автоматичні зовнішні дефібрилятори незамінні при проведенні реанімаційних заходів, вони оснащені голосовими та текстовими підказками для проведення серцево-легеневої реанімації та дефібриляції, що полегшує роботу медичного персоналу та спеціально підготовлених користувачів. Існує кілька різновидів автоматичних зовнішніх дефібриляторів:

     - повністю автоматичні дефібрилятори – які самі виробляють аналіз ЕКГ ритму, самі вибирають енергію розряду (залежно від імпедансу тіла пацієнта), самі виробляють дефібриляцію;

     - Напівавтоматичні дефібрилятори - відрізняються від автоматичних тим, що дефібриляція виробляється оператором, при натисканні на кнопку розряду, а аналіз ЕКГ та набір енергії виробляються автоматично. Нерідко в напівавтоматичних зовнішніх дефібриляторах є ручний режим, при перемиканні на який користувач має можливість вибору енергії розряду і наносити розряд натисканням відповідної клавіші. При цьому єдиною істотною функціональною відмінністю між напівавтоматичним і звичайним стаціонарним дефібрилятором є відсутність в першому багаторазових дефібриляційних електродів ("прасів"), в них використовуються одноразові електроди, що самоклеяться. Але не варто забувати також про такі параметри як вага, габарити, надійність та мобільність, які у напівавтоматичних дефібриляторів набагато краще, ніж у стаціонарних. Вони мають вологозахищений, протиударний корпус, невеликі масогабаритні параметри, що робить їх просто незамінними при проведенні екстреної реанімаційної допомоги.

Hit
Дефібрилятор Powerheart® AED G5 Semi-Automatic
Новинка від Cardiac Science (США), замість Powerheart® AED G3pro, які добре зарекомендували себе не тільки в Україні, а й у всьому світі, прийшли не менш класні Powerheart® AED G5 Semi-automatic (Напівавтомат). Апарат має невелику вагу, потужну батарею, пило/вологостійкий корпус, систему контролю як..
Тренувальний АЗД є імітатором, призначеним для навчання основним навичкам порятунку та правильної методики дефібриляції працівників служб оперативного реагування, студентів мед. спеціальностей, слухачів курсів надання першої допомоги, які використовують чи планують використати АЗД.   ..
Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)