Ми працюємо! Все буде Україна!

Інфузомати і шприцеві насоси

Інфузійний насос – медичний виріб, призначений для тривалого, дозованого, контрольованого введення розчинів, високоактивних лікарських препаратів, поживних речовин для пацієнта. Зазвичай інфузійні насоси застосовуються для внутрішньовенної інфузії, проте можуть застосовуватися для підшкірного, артеріального, епідурального, ентерального введення, а також із застосуванням інших клінічно обумовлених доступів.


Розрізняють два основних типи інфузійних насосів: перистальтичний (інфузомат, лінеомат, інфузор) та шприцевий дозатор (перфузор, шприцевий насос)


Можливості керування рідинами інфузійного насоса перевершують можливості ручного введення препаратів медичним персоналом. Так, наприклад, інфузійний насос може вводити всього 0,1 мл рідини на годину, що дуже мало для краплинного введення, ін'єкції кожну хвилину, ін'єкції на вимогу пацієнта із заданими обмеженнями (наприклад, контрольованою пацієнтом анальгезії) і т.п.


New
Інфузійний насос BYS-820D
Волюметричний інфузійний насос BEYOND BYS-820D необхідний для клінічного лікування, яке передбачає довготривале, рівномірне та точне керування швидкістю інфузії та спостереження за процесом інфузії. Незамінний в операційних та реанімаційних відділеннях лікарень, у палатах інтенсивної терапії..
New
Інфузійний насос Semi-2
Інфузійний насос Beyond Semi-2 призначений для точного введення лікарських препаратів пацієнту. Використовується разом із одноразовим шприцом (в якому знаходиться необхідний препарат). Має систему голосових та візуальних підказок, багаторівневу систему тривог, систему автоматичного самотесту..
Шприцевий насос BEYOND BYZ-810D – це високоточний програмований пристрій, оснащений датчиками, що дозволяють керувати швидкістю інфузії лікарських препаратів з використанням у різних режимах та спостерігати процес інфузії.Має зручний русифікований інтерфейс та базу даних лікарських препаратів. ..
Шприцеві насоси призначені для клінічного лікування, що вимагає точного контролю швидкості (або об'єму) ін'єкції та моніторингу процесу ін'єкції, наприклад, у клініках, відділеннях інтенсивної терапії, операційних, відділеннях невідкладної допомоги та загальних палатах.  BEYOND Sem..
Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)