Ми працюємо! Все буде Україна!

BISTOS

BISTOS

Працівники компанії «BISTOS» докладають всіх зусиль, щоб забезпечити найкращу якість продукції та найкращий сервіс. «BISTOS» - це абревіатура від Bio Signal Total Solution. «BISTOS» досліджує, розробляє та виробляє медичне обладнання.

Компанія «BISTOS» заснована в Південній Кореї у 2001-му році.

Маючи багаторічний досвід і ноу-хау в галузі медичних приладів, «BISTOS» безперервно розробляє медичні продукти та постачає свою продукцію на місцевий ринок, а також на міжнародний ринок. Крім того, «BISTOS» не припиняє вдосконалювати свої продукти та розробляти нові продукти та докладає всіх зусиль, щоб надавати продукти найкращої якості та найкращий сервіс.

У майбутньому «BISTOS» буде лідирувати на ринку медичного обладнання та робити свій внесок у розвиток медичного обладнання та покращення сервісу. Щоб бути стрижнем медичного обладнання, «BISTOS» докладе всіх зусиль для розвитку існуючого медичного обладнання та відкриття нових медичних галузей біомедичної діагностики.New
Монітор вітальних функцій Bistos BT-720N
Монітор вітальних функцій Bistos BT-720N
Монітор вітальних функцій Bistos BT-720N - це зручний монітор пацієнта, який при необхідності доступний з різними параметрами. Завдяки компактному дизайну та потужному акумулятору монітор дуже добре підходить для мобільного використання, наприклад, в екстрених службах. Сигнали тривоги можна ..
New
Монітор пацієнта Bistos BT-740
Монітор пацієнта Bistos BT-740
Монітор Bistos BT-740 можна використовувати для моніторингу ЕКГ, сатурації кисню, артеріального тиску, температури тіла та частоти дихання у дорослих, дітей та немовлят. 8,4-дюймовий кольоровий сенсорний дисплей дозволяє легко та інтуїтивно зрозуміло керувати монітором пацієнта, а конструкція га..
New
Монітор пацієнта Bistos BT-770
Монітор пацієнта Bistos BT-770
Монітор пацієнта Bistos BT-770 оснащений 12,1-дюймовим сенсорним дисплеєм, що забезпечує просте керування та читабельність. Інтелектуальна конструкція дозволяє індивідуально розмістити його – він може стояти у вертикальному положенні або звисати з ліжка. Bistos BT-770 оснащений потужною акумулят..
New
Монітор пацієнта Bistos BT-780
Монітор пацієнта Bistos BT-780
Монітор пацієнта ВТ-780 з сенсорним 15.6’’ дюймовим TFT екраном. Базова комплектація включає: ЕКГ, SpO2, НіАТ, Частоту дихання, температуру.Основні характеристики даного монітора пацієнта:Реєстрація ЕКГ з детектуванням кардіостимулятораРеєстрація ST-сегменту та 16 видів аритмійІнтелектуальне регулюв..
New
Пульсоксиметр Bistos BT-710
Пульсоксиметр Bistos BT-710
Пульсоксиметром Bistos BT-710 легко та інтуїтивно зрозуміло керувати за допомогою сенсорного дисплея. Межі та гучність тривоги можуть бути індивідуально встановлені користувачем відповідно до ситуації моніторингу. BT-710 оснащений літій-іонним акумулятором, який забезпечує до 8 годин безперервно..
New
Фетальний монітор Bistos BT-350L
Фетальний монітор Bistos BT-350L
Фетальний монітор Bistos BT-350L застосовується при одноплідній та двоплідній вагітності та призначений для діагностики стану матері та плоду протягом усього періоду вагітності. Кардіотокограф Bistos BT-350L використовується як в умовах стаціонару, жіночих консультацій, так і в машинах швидк..
Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)