Ми працюємо! Все буде Україна!

Інкубатор для новонароджених, кювез

Інкубатор для новонароджених (кувез для новонароджених) - це прилад основним завданням якого є підтримання необхідних постійних значень температури, вологості та кисню під ковпаком. Тобто ті життєво важливі параметри мікроклімату, необхідні для виходжування недоношених немовлят. Прилади застосовуються в пологових та неонатальних відділеннях, у перинатальних центрах тощо. Кувези можуть комплектуватися безліччю опцій, наприклад сервоконтроль, ваги, електропривод ложа, висувне ложе немовля, ковпаком з подвійною стінкою, штативом для крапельниць, стійками приладів, зовнішнім дисплеєм, датчиком температури шкіри, пульсоксиметричним датчиком і т.д.

    

BABYLIFE® BLF-2001 Neonatal incubator family Інкубатори серії Baby Life відносяться до кувез інтенсивного догляду за новонародженими. Апарати побудовані з використанням сучасної елементної бази та відповідають усім вимогам надійності та ефективності.Основним завданням інкубатора для новонародже..
Обігрівач та реанімаційне робоче місце для реанімації новонароджених BABYLIFE® BLR-2100 це:Підвищена надійністьЗручний доступ до немовлятиРегулювання, вимірювання та індикація температури шкіри та концентрації киснюРізні варіації подачі киснюЧас APGARМікропроцесорна контрольна системаРК графічний ін..
Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)