Ми працюємо! Все буде Україна!

Innomed - угорський виробник електрокардіографів та дефібрилляторів-моніторів

Innomed - угорський виробник електрокардіографів та дефібрилляторів-моніторів

   Угорська компанія Innomed Medical - високотехнологічний виробник медобладнання, який високо котирується як на території України, так і в усьому світі у сфері охорони здоров'я.
   Яскравим прикладом тому є те, що електрокардіограф HeartScreen 80G був визнаний найкращим приладом у своєму сегменті німецькою асоціацією «RED DOT», на додаток до цього Innomed Medical багато разів була удостоєна премії та похвали за професіоналізм та високу якість медобладнання.
   Медичне обладнання, що виробляється, поставляється приблизно в 106 країн, починаючи з Америки закінчуючи Азією. Асортимент компанії Innomed: електрокардіографи, дефібрилятори, монітори для ліжка, рентгени, а також ветеринарне обладнання.

   Медична компанія «Кардіо» пропонує широкий асортимент медобладнання угорської компанії Innomed.

   Офіційний сайт: innomed.hu


Hit
Дефібрилятор CARDIO-AID 360B
Дефібрилятор CARDIO-AID 360B
Cardio Aid 360-B, INNOMED (Угорщина) - це надійний та функціональний дефібрилятор-монітор,експертного класу, виготовлений у ЄВРОПІ. Він є вдосконаленою версією дефібрилятора-монітора Cardio Aid 200-B, що добре зарекомендував себе. Він має сучасний, ергономічний дизайн, зручні елементи керування та і..
ЕКГ папір 57 мм
Довжина рулону 23 м. Цей ЕКГ папір підходить для всіх електрокардіографів, що друкують на папері шириною 57 мм, зокрема моделей заводу Innomed (Угорщина): HeartMirror 1, HeartMirror 3, HeartMirror 3-IKO, HeartScreen 60G.Мінімальне замовлення – 20 шт...
Палатний рентген TOP-X 100 MS
TOP-X 100 MS - найлегша мобільна рентгенівська система у своїй категорії. Більшість мобільних систем мають потужність 30 кВт, а модель TOP-X 100MS компанії Innomed (Угорщина) має високу потужність - 50 кВт. Вага рентгенівської системи починається від 270 кг, залежно від конфігурації, але навіть з ел..
Рентгенівська система MRX-TEL NG II з функцією цифрового томосинтезу
 MRX-TEL NG II виробництва INNOMED (Угорщина) поєднує в собі функції кількох рентгенівських систем і підходить для виконання рентгенологічних досліджень, рентгеноскопії та цифрового томосинтезу. Таким чином, дана система за своєю структурою знаходиться між звичайним стаціонарним рентгеном та ко..
ЕКГ папір 80 мм
ЕКГ папір підходить для всіх електрокардіографів друкуючих на папері шириною 80 мм, зокрема моделей заводу Innomed (Угорщина): HeartScreen 80D, HeartScreen 80G-L та HeartScreen 80G-L1.Мінімальне замовлення – 20 шт...
Hit
Електрокардіограф Heart Screen 80G-L1
Електрокардіограф Heart Screen 80G-L1
Heart Screen 80G-L1 – це синхронний 12 канальний електрокардіограф еліт класу, що дозволяє реєструвати біоелектричні потенціали серця для діагностики серцево-судинної системи людини, що працює від мережі або змінного модуля акумуляторних батарей, з наступним роздрукуванням на термопринтері..
Електрокардіограф Heart Screen 112 C-1
HeartScreen 112 C-1 – належить до елітного сегменту ЕКГ апаратів компанії Innomed, і є європейським синхронним 12-ти канальним електрокардіографом, що дозволяє проводити якісну реєстрацію та діагностику біоелектричних потенціалів серця з подальшою інтерпретацією на ЕКГ папері шириною 112 мм пацієнті..
ЕКГ папір 112 мм
ЕКГ папір підходить для електрокардіографів друкуючих на складеному папері шириною 112 мм, зокрема моделей заводу Innomed (Угорщина): HeartScreen Visit, HeartScreen 112 Clinic та HeartScreen 112С-1.Мінімальне замовлення – 10 шт...
Електроди для дефібриляції INNOMED
Одноразові електроди для дефібриляції в автоматичному режимі або зовнішньої кардіостимуляції в режимі водія ритму для дефібриляторів CardioAid 200 та CardioAid 360-B виробництва INNOMED (Угорщина). Електроди з нанесеним гелем та роз'ємом підключення в упаковці.Ціна вказана за 1 пару. Термін придатно..
ЕКГ кабель
     До вашої уваги надається фірмовий ЕКГ кабель Innomed.     Особливості     Стандартний роз'єм: підходить до більшості ЕКГ-апаратівФіксаційні гвинти для кріплення до ЕКГ роз'ємуВисока якість матеріалівТривалий термін служби при нормальному зв..
Показано з 1 по 10 із 10 (всього сторінок: 1)