Ми працюємо! Все буде Україна!

Кисневі концентратори

Кисневий концентратор призначений для збільшення вмісту кисню в крові, необхідний при кисневій недостатності. Киснева терапія має важливе медичне значення. При багатьох серйозних захворюваннях органів дихання та серцево-судинної системи – це єдиний можливий терапевтичний засіб. Киснева терапія найчастіше використовується як профілактичний або терапевтичний захід у випадках наближення або вже існуючої гіпоксії (кисневої недостатності). В основі роботи лежить компресор, підключений до електричної мережі, що всмоктує навколишнє повітря через фільтри грубого і тонкого очищення і нагнітає повітря в резервуари, оснащені молекулярними фільтрами. Молекулярні фільтри поглинають азот, що міститься в повітрі. Збагачене киснем повітря надходить у кисневий резервуар. Потім він проходить через регулятор тиску до вихідного кисневого штуцера концентратора, де знаходиться зволожувач повітря до якого приєднується назальна канюля, через яку і проводиться киснева терапія.

     Nuvo LITE - портативний кисневий концентратор, який призначений для подачі додаткового кисню людям, які потребують кисневої терапії з низькою інтенсивністю потоку. Він не призначений для підтримки чи забезпечення життя. Він створює збагачений киснем продукт шляхом підвищення конц..
     NUVO 8 призначений для подачі додаткового кисню людям, які потребують кисневої терапії з низькою інтенсивністю потоку. Він створює збагачений киснем продукт шляхом підвищення концентрації кисню, що міститься в повітрі. Апарат може використовуватися для введення кисню за допомогою..
Hit
Кисневий концентратор Nuvo 10
     NUVO 10 призначений для подачі додаткового кисню людям, які потребують кисневої терапії з низькою інтенсивністю потоку. Він створює збагачену киснем суміш шляхом підвищення концентрації кисню, що міститься в повітрі. Апарат може використовуватися для введення кисню за допомогою н..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)