Ми працюємо! Все буде Україна!

Labtech - угорський виробник холтерівських систем, добових моніторів АТ та стрес-тест систем.

Labtech - угорський виробник холтерівських систем, добових моніторів АТ та стрес-тест систем.

     Інноваційна угорська компанія Labtech є одним із лідерів з виробництва медичних систем для моніторингу та аналізу діяльності серця. В основному це амбулаторні холтерівські системи, добові монітори артеріального тиску, а також стрес системи ЕКГ, які використовують найкращі цифрові технології та відповідають індивідуальним вимогам користувачів.
     Виробництво медичного обладнання Labtech відповідає високому стандарту якості та гарантується такими відомими сертифікатами як: ISO 9001 та ISO 13485. Також на додаток усі продукти угорської компанії Labtech мають спеціалізоване маркування РЄ відповідно до відповідної європейської медичної директиви «Medical Devices ЕСE 93»

     Офіційний сайт: labtech.hu


Система ЕКГ у стані спокою та стрес-тест навантаження EC-12R/S
Компактний 12-канальний комп'ютерний ЕКГ-апарат для реєстрації ЕКГ спокою або проведення стрес-тест пробБезпровідне з'єднання з ПК за допомогою BluetoothВедення бази даних пацієнтів, експорт, імпорт та архівація результатівЗвукове попередження при втраті контакту одного з електродівМожливість роботи..
Система ЕКГ у стані спокою та стрес-тест навантаження EC-12S з USB-02/A
Компактний 12-канальний комп'ютерний ЕКГ-апарат з модулем АТ для реєстрації ЕКГ спокою або проведення стрес-тест пробБезпровідне з'єднання з ПК за допомогою BluetoothВедення бази даних пацієнтів, експорт, імпорт та архівація результатівЗвукове попередження при втраті контакту одного з електродівМожл..
Система моніторування артеріального тиску EC-ABP
Вимірювання АТ осцилометричним методомЗберігання необмеженої кількості вимірюваньМоніторування АТ протягом 24, 48 або 72 годинРеєстрація частоти диханняСкринінг зупинок дихання уві сніІнтервал вимірювання тиску від 10 до 90 хвилинЖивлення від двох акумуляторів типу ААВисока точність вимірювання сист..
Стрес-тест система ЕКГ та АТ EC-12S на базі велоергометра Corival cpet
   EC-12S - система запису ЕКГ у спокої та під час стрес тест навантаження, із вбудованим автоматичним модулем вимірювання АТ (Bluetooth).      EC-12S, це новий тренд та стандарт в ЕКГ стрес-тест дослідженнях від компанії Labtech Ltd. (Угорщина). Унікальне рішенн..
Холтерівська система ЕКГ EC-2H (Bluetooth) - два канали ЕКГ
ЕС-2Н портативний, легкий, надійний, добовий монітор ЕКГ (за Холтером). Апарат має два біполярні (незалежні) ЕКГ канали. Існує можливість реєструвати як 2 канали, так і один (при необхідності). Завдяки компактним розмірам та невеликій вазі (всього 50 грам) пацієнт абсолютно не відчуває жодного диско..
ЕКГ кабель для холтера EC-2H
Оригінальний кабель ЕКГ виробництва Labtech (Угорщина) для двоканальних холтерів EC-2H. Доставка безкоштовна...
Стрес тест система ЕКГ та АТ EC-12S на базі тредмилу Valiant 2 cpet
      EC-12S - система запису ЕКГ у спокої та під час стрес тест навантаження, із вбудованим автоматичним модулем вимірювання АТ (Bluetooth).      EC-12S - це новий тренд та стандарт в ЕКГ стрес-тест дослідженнях від компанії Labtech Ltd. (Угорщина)...
Холтерівська система ЕКГ EC-3H (Bluetooth) - три канали ЕКГ
ЕС-3Н портативний, легкий, надійний, добовий монітор ЕКГ (за Холтером). Апарат має три біполярні (незалежні) ЕКГ канали. Існує можливість реєструвати 1, 2 або 3 канали ЕКГ (за потреби). Завдяки компактним розмірам та невеликій вазі (всього 50 грам) пацієнт абсолютно не відчуває жодного дискомфорту п..
Hit
Холтерівська система ЕКГ та АТ EC-3H/ABP (Bluetooth)
Холтерівська система ЕКГ та АТ EC-3H/ABP (Bluetooth)
EC-3H/ABP поєднує в собі 3-х канальний монітор ЕКГ по Холтеру та добовий монітор артеріального тиску із вбудованим 3-D акселерометром (датчиком активності пацієнта). Апарат з високою точністю виявляє та реєструє дані АТ, QRS комплекси різних видів та форм, а також імпульси пейсмейкера PM (причому є ..
Електрокардіограф EC-12RT
Labtech EC-12RT є портативним високотехнологічним апаратом ЕКГ з термопринтером і кольоровим TFT екраном. Маленький, легкий та компактний прилад дуже зручний, його TFT дисплей, алфавітно-цифрова клавіатура та різні додаткові функції забезпечують простоту та надійність у використанні. Відмінна систем..
Холтерівська система ЕКГ EC-12H (Bluetooth) - дванадцять каналів ЕКГ
ЕС-12Н портативний, легкий, надійний, добовий монітор ЕКГ (за Холтером). Апарат має 12 ЕКГ каналів. Завдяки компактним розмірам та невеликій вазі (всього 50 грам) пацієнт абсолютно не відчуває жодного дискомфорту під час моніторингу та може вести звичайний спосіб життя. Живиться апарат від одного ак..
Комп'ютерний електрокардіограф EC-12R
Комп'ютерний електрокардіограф ЕС-12R компанії Labtech Ltd. (Угорщина) - це портативний пристрій для моніторингу, запису та аналізу електричної активності серця, що працює спільно з ПК, за допомогою бездротового каналу Bluetooth, що дає можливість спостерігати 12 каналів ЕКГ в режимі реального часу ..
Показано з 1 по 13 із 13 (всього сторінок: 1)