Ми працюємо! Все буде Україна!

Lode (Нідерланди) - виробник велоерметрів та тредмілів для ергометрії.

Lode (Нідерланди) - виробник велоерметрів та тредмілів для ергометрії.

     Нідерландська компанія Lode є одним із найголовніших визнаних міжнародних лідерів з виробництва обладнання в ергометрії. Нагадаємо, що ергометрія це діагностична процедура визначення впливу фізичного навантаження на діяльність серця.
     Найперший свій продукт (електромагнітний велоерметр) компанія Lode випустила ще 1952 року. Таким чином, почавши з малого на ринку кардіологи, компанія досягла величезних успіхів завдяки якості, надійності, точності та довговічності виробленого обладнання. Сьогодні компанія Lode відома як фахівець із виробництва повного спектру високоякісних ергометрів. Вона має величезний асортимент – починаючи від бігових доріжок, велометрів та закінчуючи спеціалізованим програмним забезпеченням для ергометрії.
     Варто відзначити, що вся продукція Lode виробляється під суворим дотриманням якості та відповідає стандартам ISO 9001, ISO 13485.

     Офіційний сайт: lode.nl


Велоергометр Corival cpet
Пристрій призначений для використання як діагностичний пристрій, призначений для тестування в умовах навантаження в медичних установах. Основним призначенням ергометра виробництва Lode є проведення тестів із навантаженням, що відтворюється. Під час обертання педалей ергометра зазвичай задають певне ..
Тредміл Valiant 2 cpet
   Ця бігова доріжка використовується в медичному середовищі як пристрій для тестування навантаження. Основною метою використання пристроїв компанії Lode є створення навантажувальних тестувань, що відтворюються. У бігової доріжки зазвичай регулюється швидкість руху полотна (км/год) та ку..
Велоергометр Corival Recumbent rehab
Новітній дизайн ергометра Corival Recumbent останьої розробки пропонує ергометричні тести для пацієнтів похилого віку або вагою до 300 кг.Легке розміщення та доступ гарантовано електричним регулюванням сидіння та регульованими ручками поруч із сидінням. Крім того, можна регулювати нахил спинки. З мі..
Велоергометр Angio cpet базовий
Angio cpet - велоергометр, який може використовуватися для обертання руками або у лежачому положенні. Його універсальний компактний дизайн дозволяє використовувати у тих випадках, коли неможливо застосувати стандартні ергометри. Angio працює незалежно від швидкості обертання педалей у діапазоні від ..
Велоергометр Angio imaging для УЗД
Стіл для проведення ультразвукової діагностики під фізичним навантаженням, з нахилом, що електрично регулюється (поперечний, 45º) для оптимального положення серця при ехо-дослідженнях. Можливість зняти задню частину опори пацієнта дозволяє краще розглянути серце зі зворотного боку. Мінімальна відста..
Велоергометр Angio rehab з автоматичною стійкою
У цьому виконанні, можливі три варіанти: Angio rehab статично кріпиться до стіни Фіксується за допомогою кріплення, що електрично регулюється по висоті Розташовується на автоматичному стенді із кріслом пацієнта Зі статичним кріпленням регулювання ергометра по висоті неможливе. Електричне кріплення с..
Дитячий велоергометр Corival Pediatric
Зменшена спеціальна конструкція та унікальний дизайн Corival Pediatric гарантують легкість у використанні під час проведення ергометрії у дітей. Максимально допустима вага пацієнта 95 кг. Велоергометр працює незалежно від швидкості обертання педалей в діапазоні від 7 до 1000 Вт навантаження. Corival..
Дитячий тремділ Valiant 2 Pediatric
Це міцна та надійна дитяча бігова доріжка (тредміл), якою можна керувати за допомогою зовнішніх пристроїв.Бігова доріжка Valiant 2 Pediatric має сучасний дизайн спеціально розроблена для дітей. Її можна контролювати за допомогою зовнішньої ЕКГ та легеневих пристроїв. Магнітний контакт аварійної зупи..
Велоергометр Excalibur Sport
   Золотий стандарт ергометрії для професійної спортивної медицини: Велоергометр Excalibur Sport    Унікальний велоергометр Excalibur Sport (LODE, Нідерланди) розроблено з урахуванням останніх світових вимог сучасної спортивної медицини. Пікове навантаження до 2500 Вт може б..
Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)