Ми працюємо! Все буде Україна!

LOWENSTEIN (Weinmann) - німецький виробник, світовий лідер у виробництві CPAP-апаратів та апаратів ШВЛ.

LOWENSTEIN (Weinmann) - німецький виробник, світовий лідер у виробництві CPAP-апаратів та апаратів ШВЛ.

Hit
Кардіо-респіраторний комплекс SOMNOcheck micro CARDIO
Кардіо-респіраторний комплекс SOMNOcheck micro CARDIO
SOMNOcheck micro CARDIO – це базова, скринінгова, кардіо-респіраторна система запису, збереження та оцінки біосигналів пацієнта під час сну. Вона служить для виявлення порушень дихання під час сну (апное), пробудження, десатурації та супутніх факторів ризику з метою підтримки діагностики, адаптації ..
LUISA – Апарат ШВЛ для життєзабезпечуючої штучної вентиляції легенів
Переваги апарату ШВЛ LUISAРесурс роботи акумулятора: до 18 годинДисплей: 10-дюймовий сенсорний екранПозиціонування: застосування як в вертикальному, так і в горизонтальному положенніПідключення: Bluetooth, prismaCLOUD, мобільний додаток, під’єднання монітораМоніторинг: вимірювання FiO2 і SpO2Функції..
Додатковий акумулятор для ШВЛ VENTI Logic LS/Plus
Додатковий акумулятор для ШВЛ VENTI Logic LS/Plus...
Маска JOICE SilkGel Nasal (розмір S, M, L)
Назальні маски JOYCE SilkGel використовуються для лікування зупинки дихання під час сну та для неінвазивної та нежиттєзабезпечуючої штучної вентиляції легень у пацієнтів з вентиляторною недостатністю. Вони служать як сполучний елемент між пацієнтом і терапевтичним апаратом. Невентильовані назальні м..
СРАР апарат prisma SMART
Терапевтичний апарат для неінвазивної маскової респіраторної підтримки з контрольованим тиском застосовується для лікування порушень дихання уві сні або для періодичного лікування респіраторної недостатності. Апарат prisma SMART не відноситься до категорії обладнання для життєзабезпечення. &nbs..
Hit
Стаціонарний ШВЛ апарат VENTIlogic LS
Стаціонарний ШВЛ апарат VENTIlogic LS
     VENTIlogic LS (LS = Life Support) - це апарат для інвазивної та неінвазивної вентиляції легень, з широкими можливостями, для підтримки життєвих функцій.              Наявність портів для інвазивної та неінвазивної вентиляці..
Фільтр грубої очистки для SOMNObalance e
Фільтр грубого очищення - призначений для очищення повітря, що надходить до СІПАП апарату від великодисперсного пилу та частинок.Призначений для апаратів SOMNObalance серії e.При щотижневій гігієнічній обробці користувач повинен мити цей фільтр в мильному розчині, після чого промити під проточною во..
Фільтр тонкого очищення для SOMNObalance e
Фільтр тонкого очищення - очищає повітря на вході Сіпап апарату (до 99,9% частинок), таким чином оберігаючи внутрішні частини апарату та дихальні шляхи пацієнта від пилу та дрібнодисперсних частинок. Фільтр підходить до апаратів серії SOMNObalance e виробництва компанії Lowenstein/Weinmann (Німеччин..
Адаптер підключення кисню О2
Адаптер підключення кисню О2...
Апарат ШВЛ prismaVENT 50
Терапевтичні дані зберігаються на SD-карті та можуть бути проаналізовані комп'ютерним програмним забезпеченням.Якщо апарат обладнаний вбудованим акумулятором, то у разі збою електроживлення в мережі він може продовжувати безперервну роботу.Апарат може бути використаний з дихальною трубкою, обладнано..
Візок для ШВЛ апаратів лінійки VENTI
Візок для ШВЛ апаратів лінійки VENTI...
СРАР апарат prisma 20A
Терапевтичні апарати для неінвазивної респіраторної підтримки за допомогою маски з контрольованим тиском, що застосовуються для лікування порушень дихання уві сні або періодичного лікування респіраторної недостатності. Апарати не належать до категорії життєзабезпечувального обладнання.  &n..
Стаціонарний нІВЛ апарат prismaVENT 40
prisma VENT – апарат для проведення неінвазивної (маскової) вентиляції легень у пацієнтів із власним стимулюванням дихання. Він може бути використаний для пацієнтів з масою тіла більше 10 кг, які страждають на вентиляційну дихальну недостатність.Апарат може використовуватися в стаціонарному та мобіл..
Тестовий адаптер
Тестовий адаптер...
Фільтр грубого очищення для SOMNOvent auto S
Фільтр грубого очищення - призначений для первинного очищення повітря апарату, що надходить на вхід СІПАП від великодисперсного пилу і частинок.Призначений для апаратів SOMNOvent серії auto S/ST.При щотижневій гігієнічній обробці користувач повинен помити цей фільтр в мильному розчині, після чого пр..
Показано з 1 по 15 із 45 (всього сторінок: 3)