Ми працюємо! Все буде Україна!

Маски для НІВЛ і CPAP-терапії

Маски використовуються для лікування зупинки дихання під час сну та для неінвазивної та нежиттєзабезпечуючої штучної вентиляції легень у пацієнтів з вентиляторною недостатністю. Вони служать як сполучний елемент між пацієнтом і терапевтичним апаратом. За формфактором маски бувають назальними, носовими, ротоносовими та лицьовими.

Існують два типи конструкцій масок для НІВЛ:

  1. Вентильовані - мають вбудований клапан видиху, який дозволяє пацієнту дихати навіть при відключеному терапевтичному СРАР або НІВЛ апараті. Вони абсолютно безпечні для пацієнтів, але мають власний витік та не ізольовані від зовнішнього середовища.
  2. Невентильовані маски - не мають вбудованого клапана, але при цьому абсолютно ізольовані від зовнішнього середовища. При використанні таких масок є обов'язковими до застосування зовнішні видихальні клапани (для носових масок). Також бувають терапевтичні апарати, що мають активний видихальний клапан. У такому випадку зовнішній клапан не потрібний.


ТОВ «Медична компанія КАРДІО» є офіційним представником LOWENSTEIN в Україні. Компанія LOWENSTEIN виробляє апарати ШВЛ, СРАР апарати, а також аксесуари, маски та комплектуючі для неінвазивної вентиляції легень (НІВЛ). 

Назальні маски JOYCE SilkGel використовуються для лікування зупинки дихання під час сну та для неінвазивної та нежиттєзабезпечуючої штучної вентиляції легень у пацієнтів з вентиляторною недостатністю. Вони служать як сполучний елемент між пацієнтом і терапевтичним апаратом. Невентильовані назальні м..
Маски для неінвазивної вентиляції JOYCEclinic FF вже добре зарекомендували себе у клінічній практиці. Продукція найвищої якості Löwenstein Medical допомагає вам у вашій роботі.   У новій масці JOYCEclinic FF дві важливі зміни в конструкції:- подовжена та розширена м'яка насадка маски ..
Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)