Ми працюємо! Все буде Україна!

Medicor – угорський виробник інкубаторів для новонароджених

Medicor – угорський виробник інкубаторів для новонароджених

     МЕДІКОР Електроніка (Medicor Elektronika) – угорська компанія, великий лідер з розробки та виготовлення медичних апаратів для немовлят, таких як: кювези для новонароджених, реанімаційні місця для немовлят, апарати для обігріву новонароджених, а також безліч інших додаткових засобів необхідних для терапії новонароджених.
     Варто зазначити, що вироби компанії Medicor використовуються у всіх угорських медичних установах, а також обладнання у величезних обсягах поставляється на ринки країн Східної Європи, країн Південної Америки, Близького Сходу, а також на ринки Африки.
     Вся продукція компанії Medicor відповідає вимогам директив Ради Європейської Співдружності 93/42/ЄЕС щодо медичних апаратів.

     Офіційний сайт: medicor.hu


Інкубатор Baby Life 2001
BABYLIFE® BLF-2001 Neonatal incubator family Інкубатори серії Baby Life відносяться до кувез інтенсивного догляду за новонародженими. Апарати побудовані з використанням сучасної елементної бази та відповідають усім вимогам надійності та ефективності.Основним завданням інкубатора для новонародже..
Реанімаційне місце для новонароджених BLR-2100
Обігрівач та реанімаційне робоче місце для реанімації новонароджених BABYLIFE® BLR-2100 це:Підвищена надійністьЗручний доступ до немовлятиРегулювання, вимірювання та індикація температури шкіри та концентрації киснюРізні варіації подачі киснюЧас APGARМікропроцесорна контрольна системаРК графічний ін..
Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)