Ми працюємо! Все буде Україна!

Meditech – угорський виробник добових моніторів артеріального тиску.

Meditech – угорський виробник добових моніторів артеріального тиску.

     Угорська компанія Meditech займається виробництвом та розробкою високотехнологічних апаратів у медичному напрямку для проведення добового амбулаторного моніторингу артеріального тиску та різних інших серцево-судинних захворювань. Також інженери компанії Meditech розробляють необхідне для обладнання ПЗ, що дозволяє отримати повноцінний аналіз даних отриманих від приладів в результаті моніторування.
     Всі прилади Meditech, що розробляються, відповідають усім необхідним міжнародним стандартам якості.
 
     Офіційний сайт: meditech.hu


Добовий монітор АТ ABPM-06
 Невеликий та легкий ABPM-06, що працює зі ступеневою дефляцією, входить до лінійки апаратів ABPM Meditech: його легко використовувати та зручно носити. Більш того, добовий монітор АТ ABPM-06 виходить за рамки основ завдяки покращеному алгоритму: він надає ще більш точні дані та більш зруч..
Добовий монітор АТ ABPM-04
  ABPM-04 – це тихий, компактний та легкий, програмований амбулаторний монітор артеріального тиску. Апарат живиться від 4 акумуляторів типу АА, заряду яких вистачає для виконання 300 вимірювань. Пристрій може зберігати більше 600 показань у внутрішній твердотільній пам'яті протягом необмеженого..
Добовий монітор АТ АВРМ-05
Модель ABPM-05 є вдосконаленою версією добре відомого монітора АТ АВРМ-04.                     ABPM-05 (Ambulatory Blood Pressure Monitor) – добовий амбулаторний монітор артеріального тиску, є ідеальним, легким та безшумним ..
Добовий монітор АТ BlueBP-05 (Bluetooth)
BlueBP-05 є вдосконаленою версією АВРМ-05     BlueBP-05 (Ambulatory Blood Pressure Monitor) – добовий амбулаторний монітор артеріального тиску, є ідеальним, легким та безшумним мобільним пристроєм. Його точні та надійні осцилометричні алгоритми клінічно перевірені та відповідають..
Добовий монітор АТ та SpO2 apneABP
ApneABP – комбінований монітор АТ з пульсоксиметром (SpO2) та акселерометром (датчик руху).Основним завданням apneABP є скринінг гіпертензії та апное сну в амбулаторних умовах. Meditech apneABP можна з упевненістю назвати мініатюрною амбулаторною лабораторією сну, яка пропонує зручну та економічно е..
Hit
Добовий монітор ЕКГ CardioMera
Добовий монітор ЕКГ CardioMera
CardioMera – універсальний, мініатюрний реєстратор ЕКГ по Холтеру. Після ініціалізації з програмним забезпеченням CardioVision та правильного накладання електродів на пацієнта, CardioMera робить безперервний запис ЕКГ на змінну картку пам'яті (SD). Коли пацієнт натискає кнопку, пристрій записує марк..
Добовий монітор ЕКГ та АТ Card (X) Plore (система)
  Апарат Сard(X)plore є потужним мультифункціональним пристроєм для амбулаторної діагностики ЕКГ та АТ, як у дорослих, так і у дітей (під наглядом лікаря чи батьків). Апарат здійснює повний запис 3 каналів ЕКГ з одночасним амбулаторним моніторингом артеріального тиску. Опціонально апарат може з..
Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)