Ми працюємо! Все буде Україна!

Metrax PRIMEDIC - німецький виробник дефібриляторів для швидкої допомоги

Metrax PRIMEDIC - німецький виробник дефібриляторів для швидкої допомоги

     Німецька компанія-виробник медичного обладнання "METRAX GmbH" є лідером з виробництва та розробки медичних дефібриляторів PRIMEDIC. Дані дефібрилятори дуже добре зарекомендували себе у всіх медичних закладах, оскільки вони відрізняються високою планкою «надійність/простота у використанні».
     На сьогоднішній день компанія METRAX займає найстійкіші позиції на ринку виробництва медичного обладнання для швидкої допомоги та невідкладної реанімації пацієнтів завдяки своєму якісному та високотехнологічному обладнанню.
     Медична компанія «Кардіо» пропонує великий вибір різних дефібриляторів PRIMEDIC німецької компанії «METRAX» за найпривабливішими цінами на території України в роздріб та гуртом.

     Офіційний сайт: primedic.com


Дефібрилятор PRIMEDIC TM Defi-Monitor XD1
     Серія PRIMEDIC DefiMonitor XD – професійні дефібрилятори для екстреної медицини.Дефібрилятори-монітори PRIMEDIC XD належать до високонадійних апаратів, що працюють як в умовах стаціонарної реанімації, так і у всіх видах реанімаційного транспорту (наземного, повітряного). Апарати ..
Дефібрилятор PRIMEDIC TM Defi-Monitor XD3
    Серія PRIMEDIC DefiMonitor XD – професійні дефібрилятори для екстреної медицини.      Дефібрилятор-монітор PRIMEDIC XD 3 відноситься до високонадійних апаратів, що працюють як в умовах стаціонарної реанімації, а також у всіх видах реанімаційного транспорту (наз..
Дефібрилятор PRIMEDIC TM Defi-Monitor XD10
Серія PRIMEDIC DefiMonitor XD - професійні дефібрилятори для екстреної та невідкладної медичної допомоги.      Дефібрилятор-монітор PRIMEDIC XD 10 відноситься до високонадійних апаратів, що працюють як вумовах стаціонарної реанімації, а також у всіх видах реанімаційного тран..
Акумулятор PRIMEDIC AkuPak Lite
PRIMEDIC™ AkuPak Lite, акумулятор для дефібриляторів DefiMonitor XD і HeartSave, що перезаряджається, виробництва Metrax PRIMEDIC (Німеччина), з індикатором зарядки (2.5Ач)...
Дефібрилятор PRIMEDIC TM Defi-Monitor XD30
     Серія PRIMEDIC DefiMonitor XD – професійні дефібрилятори для екстреної медицини.      Дефібрилятор-монітор PRIMEDIC DefiMonitor XD 30 відноситься до високонадійних апаратів, що працюють як в умовах стаціонарної реанімації, так і у всіх видах транспорту ре..
Дефібрилятор PRIMEDIC TM Defi-Monitor XD100
Серія PRIMEDIC DefiMonitor XD – професійні дефібрилятори для екстреної та невідкладної медичної допомоги.      Дефібрилятор-монітор PRIMEDIC XD 100 відноситься до високонадійних апаратів, що працюють як в умовах стаціонарної реанімації, так і у всіх видах реанімаційного тран..
Дефібрилятор PRIMEDIC TM Defi-Monitor XD110
Серія PRIMEDIC DefiMonitor XD – професійні дефібрилятори для екстреної медицини.      Дефібрилятор-монітор PRIMEDIC XD 110 відноситься до високонадійних апаратів, що працюють як в умовах стаціонарної реанімації, так і у всіх видах реанімаційного транспорту (наземного, повіт..
Hit
Дефібрилятор PRIMEDIC TM Defi-Monitor XD300
Дефібрилятор PRIMEDIC TM Defi-Monitor XD300
Серія PRIMEDIC DefiMonitor XD – професійні дефібрилятори для екстреної медицини.      Дефібрилятор-монітор PRIMEDIC DefiMonitor XD 300 відноситься до високонадійних апаратів, що працюють як в умовах стаціонарної реанімації, так і у всіх видах реанімаційного транспорту (назем..
Дефібрилятор PRIMEDIC TM Defi-Monitor XD330
PRIMEDIC DefiMonitor XD 330 – це максимально укомплектований професійний дефібрилятор-монітор для екстреної медицини із серії PRIMEDIC DefiMonitor XD.      Дефібрилятор-монітор PRIMEDIC DefiMonitor XD 330 відноситься до високонадійних апаратів, що працюють як в умовах стаціо..
Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)