Ми працюємо! Все буде Україна!

MIR - італійський виробник спірографів

MIR - італійський виробник спірографів

Спірографічний комплекс Spirolab III
 Spirolab III - це потужний і компактний пристрій, який здатний обчислювати більш ніж 30 спірометричних параметрів.Spirolab III може зробити FVC, VC, IVC, MVV і профільні тести дихання, опціонально може оснащуватися пульсоксиметричним датчиком.Прилад може працювати в автономному режимі, і він м..
Спірометр Spirobank II + SpO2
 Spirobank ІІ – спірометр + оксиметр (опція) з великим РК дисплеєм.      Прилад для спірометричних та оксиметричних тестів, простий у використанні та відповідає стандартам ATS та ERS. Апарат може працювати автономно, оскільки має великий LCD екран, так і підключатися до..
Портативний спірограф Spirodoc
Spirodoc - перший портативний діагностичний комплекс, що поєднує в собі спірометр із сенсорним дисплеєм, пульсоксиметр, три осьовий акселерометр та анкету для контролю симптомів вдома.      Ідеально підходить для реабілітації, телемедицини та клінічних спостережень. &nb..
Спірометр Spirobank II
Портативність та наявність LCD дисплея з високою роздільною здатністю та підсвічуванням роблять Spirobank II ідеальним рішенням для сімейних терапевтів, пунктів першої медичної допомоги, відділів гігієни праці, профілактичного скринінгу. Визначення ймовірного віку легень (ELA) - тест для визначе..
Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)