Ми працюємо! Все буде Україна!

Монітори пацієнта

Монітор пацієнта призначений для спостереження за станом пацієнтів у клінічних умовах, в операційній, післяопераційній палаті, в палатах інтенсивної терапії, а також в автомобілях швидкої допомоги, як частина системи або самостійно.

На монітор пацієнта виводяться необхідні лікарю параметри життєдіяльності пацієнта, такі як: криві ЕКГ, ЧСС, пульсоксиметрія SpO2, капнометрія СO2, ЧД, плетизмограма, АТ, ІАТ, температура, криві трендів тощо.

Також монітори можуть мати вбудований термопринтер для друку подій та кривих.

New
Монітор вітальних функцій Bistos BT-720N
Монітор вітальних функцій Bistos BT-720N - це зручний монітор пацієнта, який при необхідності доступний з різними параметрами. Завдяки компактному дизайну та потужному акумулятору монітор дуже добре підходить для мобільного використання, наприклад, в екстрених службах. Сигнали тривоги можна ..
New
Монітор пацієнта Bistos BT-740
Монітор Bistos BT-740 можна використовувати для моніторингу ЕКГ, сатурації кисню, артеріального тиску, температури тіла та частоти дихання у дорослих, дітей та немовлят. 8,4-дюймовий кольоровий сенсорний дисплей дозволяє легко та інтуїтивно зрозуміло керувати монітором пацієнта, а конструкція га..
New
Монітор пацієнта Bistos BT-770
Монітор пацієнта Bistos BT-770 оснащений 12,1-дюймовим сенсорним дисплеєм, що забезпечує просте керування та читабельність. Інтелектуальна конструкція дозволяє індивідуально розмістити його – він може стояти у вертикальному положенні або звисати з ліжка. Bistos BT-770 оснащений потужною акумулят..
New
Монітор пацієнта Bistos BT-780
Монітор пацієнта ВТ-780 з сенсорним 15.6’’ дюймовим TFT екраном. Базова комплектація включає: ЕКГ, SpO2, НіАТ, Частоту дихання, температуру.Основні характеристики даного монітора пацієнта:Реєстрація ЕКГ з детектуванням кардіостимулятораРеєстрація ST-сегменту та 16 видів аритмійІнтелектуальне регулюв..
VP-1000 – монітор пацієнта з розширеним спектром функціональних можливостей, а також можливістю доповнення опціями, необхідними у роботі анестезіолога-реаніматолога.   Стандартна комплектація 10.4'' екран, роздільна здатність 800 х 600 пікселів, відображення до 10 кривихЕКГ, SpO2, NIBP,..
 VP-1200 – монітор пацієнта з розширеним спектром функціональних можливостей, а також можливістю доповнення опціями, необхідними у роботі анестезіолога-реаніматолога.       Стандартна комплектація 12.1'' екран, роздільна здатність 800 х 600 пікселів, відображен..
  Монітор пацієнта VP-700 компанії VOTEM (Південна Корея) — ергономічне рішення з діагоналлю 7 дюймів, що об'єднало найнеобхідніші функції для якісного моніторингу життєвих функцій пацієнтів. Опціонально доступна функція капнометрії EtCO2 з можливістю використання у прямому чи бічному потоці.&n..
New
Фетальний монітор Bistos BT-350L
Фетальний монітор Bistos BT-350L застосовується при одноплідній та двоплідній вагітності та призначений для діагностики стану матері та плоду протягом усього періоду вагітності. Кардіотокограф Bistos BT-350L використовується як в умовах стаціонару, жіночих консультацій, так і в машинах швидк..
Центральна станція VC-2000 дозволяє проводити моніторинг життєво важливих фізіологічних параметрів групи пацієнтів (до 32 одночасно), збирання та зберігання статистичних даних.      Основні характеристикиПідключення до 32 моніторів пацієнта виробництва VOTEMПросте меню та зруч..
Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)