Ми працюємо! Все буде Україна!

Полісомнографічні системи

Полісомнографічні системи призначені для тривалої реєстрації великої кількості фізіологічних показників, налаштування терапевтичних апаратів та моніторингу розладів сну. За допомогою даних систем можна вимірювати, зберігати та описувати фізіологічні дані.
 
   

   Існує кілька типів таких систем:


1-й тип: Базові скринінгові діагностичні системи, які реєструють один або кілька каналів даних, наприклад активність та положення тіла пацієнта, Пульс та сатурацію, Пульсоксиметрію та Потік дихання, ЕМГ/PLM, ЕЕГ/ЕОГ тощо. Такі системи з високою ймовірністю допомагають виявити наявність і характер проблеми, на яку скаржиться пацієнт. Такі комплекси відрізняються вузькою спрямованістю, кардіологічним, респіраторним, пульмонологічним, неврологічним профілем і т.д.
     

Другий тип: Портативні поліграфічні системи, які реєструють більше каналів, ніж скринінг системи. Такі апарати призначені для комплексного підходу до діагностики фізіологічних показників. Вони дозволяють поєднувати кілька профілів та напрямів діагностики, наприклад кардіо-респіраторні системи, кардіо-неврологічні та інші. Завдяки своїй портативності вони максимально комфортні для пацієнтів і дозволяють їм вести звичний спосіб життя, що є найважливішим фактором виявлення симптомів і подій, на які скаржиться пацієнт. Серед них є мобільні неврологічні системи, які можуть тривалий час реєструвати велику кількість каналів ЕЕГ для діагностування багатьох неврологічних захворювань та епілепсії зокрема.
     

Третій тип: Стаціонарні полісомнографи, які можуть реєструвати до 58 каналів фізіологічних даних. Основне призначення таких систем, - комплексна діагностика респіраторних (центральне, обструктивне апное, дихання Чейна-Стокса, Хропіння, Частота дихання, Грудне та Черевне дихання), кардіологічних (Порушення ритму, екстрасистолії, паузи, не інвазивний артеріальний тиск тощо). , неврологічні (рух, фази і глибина сну, пробудження, періодичний рух кінцівок (ЕМГ), рух очей (ЕОГ), параметри ЕЕГ, епілепсія і т.д.) і багато інших подій. Такі комплекси застосовуються як у стаціонарних клініках, так і в спеціалізованих Медичних Центрах та Лабораторіях Сну. Під час полісомнографії також ведеться реєстрація відео та аудіо потоків для максимальної показовості дослідження.
У всіх випадках вищезгадані системи комплектуються спеціальним діагностичним програмним забезпеченням, яке дозволяє провести автоматичний аналіз та систематизацію отриманих даних для подальшої обробки фахівцем.
    

  ТОВ "МК "КАРДІО" є офіційним партнером провідних виробників у галузі медицини сну. Німецька компанія Somnomedics (http://www.somnomedics.de) – вузькопрофільний виробник діагностичного обладнання для дослідження сну. працює над впровадженням інновацій, створюючи високотехнологічне обладнання, унікальне за своїми параметрами.


Ми можемо запропонувати весь спектр діагностичного обладнання:

  • Актиграфи, скринінг системи
  • Поліграфи (респіраторні та кардіо-респіраторні)
  • Полісомнографічні системи (AASM, 32 ЕЕГ)


Системи SOMNOmedics відрізняються тим, що вони компактні, мобільні та модульні. Вони можуть використовувати як у стаціонарі, так і вдома у пацієнта. У даного виробника два базові блоки - SOMNOwatch і SOMNOscreen, які можна комплектувати датчиками в залежності від поставлених завдань моніторування. Так, систему SOMNOwatch можна використовувати як респіраторний скринінг, а за допомогою додаткових сенсорів отримати опцію неінвазивного вимірювання тиску або оцінки профілю сну. Систему SOMNOscreen можна використовувати як розширений кардіо-респіраторний скринінг, включаючи канали ЕЕГ або ЕКГ, додавши додатковий датчик, можна моніторувати капнографію (CO2 який видихається) або ж отримати варіант повної лабораторії сну з відео та аудіомоніторуванням. Чіткі криві та зручна конфігурація на екрані зручні для використання під час розшифровки. А програма автоматичного розшифрування — одна з найнадійніших.
     

Для максимально ефективного вибору необхідної Вам діагностичної системи Ви можете звернутися до технічних фахівців Медичної Компанії КАРДІО, які мають величезний досвід роботи в даній галузі та з радістю нададуть Вам кваліфіковану допомогу. На базі Медичної Компанії КАРДІО діє демонстраційна клініка, де кожен потенційний покупець може насправді ознайомитися з діагностичним обладнанням та пройти повноцінні навчальні курси за методикою проведення скринінгових та полісомнографічних досліджень.

   

Hit
Кардіо-респіраторний комплекс SOMNOcheck micro CARDIO
SOMNOcheck micro CARDIO – це базова, скринінгова, кардіо-респіраторна система запису, збереження та оцінки біосигналів пацієнта під час сну. Вона служить для виявлення порушень дихання під час сну (апное), пробудження, десатурації та супутніх факторів ризику з метою підтримки діагностики, адаптації ..
Кардіо-респіраторний скринінг розміром із кредитну картку     SOMNOtouch™ RESP – це нове покоління поліграфів від SOMNOmedics. Будучи найменшим скринінговим приладом в даний час, SOMNOtouch вражає своїм сенсорним екраном високої роздільної здатності та датчиками, вбудованими..
SOMNOscreen™ Plus є компактною системою ПСГ (полісомнографія) з можливістю реєстрації до 33 каналів даних і характеризується максимальною гнучкістю в діагностиці.SOMNOscreen™ Plus сумісна з європейськими R&K та американськими AASM стандартами та конфігураціями проведення полісомнографії. Також к..
SOMNOtouchNIBP - призначений для тривалої реєстрації фізіологічних показників: постійного АТ, пульсоксиметрії, ЕКГ, активності та положення тіла пацієнта і т.д.Має величезну кількість опцій та додаткових модулів, що дозволяє значно розширити можливості системи. Він ідеальний для комплексної функціон..
Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)