Ми працюємо! Все буде Україна!

Портативні апарати УЗД

Апарати УЗД


Медицина невідкладних станів вимагає від лікаря прийняття швидких рішень за умов, коли час обмежений. Лікарі, що працюють у віддалених районах, за допомогою портативних систем ультразвукової візуалізації 300С та 300L мають можливість проводити обстеження на місці та у разі потреби прийняти рішення про необхідність дообстеження чи госпіталізації.
Завдяки бездротовій технології, компактності та портативності системи ультразвукової візуалізації 300С та 300L можна використовувати у будь-якій критичній ситуації, у тому числі у відділенні невідкладної допомоги, реанімації чи операційній, за відсутності стабільного електропостачання.


Показання до застосування

Ультразвукові пристрої SONON призначені для візуалізації ехо-сигналу, вимірювання органів та аналізу особливостей людського організму з метою подальшого використання отриманих даних у медичній практиці.

У надзвичайних ситуаціях, таких як внутрішні кровотечі, внутрішньоутробний огляд плода, травми і т.д., портативна система візуалізації SONON може використовувати будь-які мережі - Wi-Fi, 3G і LTE, для надання доступу до зображень (JPEG і DICOM) та відео ( MPEG4) іншим мобільним пристроям лікувальних закладів для отримання допомоги.


Застосування   Акушерство (OB)Гінекологія (GY)Загальне (черевна порожнина) Підходить для оперативної медичної діагностики в акушерстві та гінекології, педіатрії, урології. Корпус приладу виготовлений із міцного пластику, і він надійно захищає внутрішні елементи від попадання вологи ..
Область застосування SONON 300L Сканер призначений для оперативної ультразвукової діагностики. Він важить лише 370 г і легко поміщається навіть у кишеню. Модель підтримує підключення до планшета або смартфона, і на екрани відправляє чіткі зображення внутрішніх органів. Може використовуватис..
Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)