Ми працюємо! Все буде Україна!

Пульсоксиметри

Пульсоксиметри та аксесуари призначені для постійного неінвазивного моніторингу функціональної кисневої сатурації гемоглобіну артеріальної крові (SpO2) та частоти пульсу (виміряної датчиком SpO2). Серія пульсоксиметрів та аксесуарів призначена для використання у дорослих, дітей та новонароджених пацієнтів, як під час руху, так і у спокої, а також для пацієнтів з хорошою або слабкою перфузією, в умовах стаціонару, швидкої допомоги та вдома.

    Якісний пульсоксиметр купити дуже важливо, тому що він повинен швидко включитись у робочий режим і виконує необхідний моніторинг. Пульсоксиметри мають компактні мініатюрні габарити, що забезпечують високу точність показань, що виводяться на спеціально розроблений мініатюрний екран. Тому пульсоксиметри дуже популярні у лікарнях та різних медичних закладах.


Пульсоксиметром Bistos BT-710 легко та інтуїтивно зрозуміло керувати за допомогою сенсорного дисплея. Межі та гучність тривоги можуть бути індивідуально встановлені користувачем відповідно до ситуації моніторингу. BT-710 оснащений літій-іонним акумулятором, який забезпечує до 8 годин безперервно..
Контроль стану здоров'я тепер доступніший з мініатюрним пульсоксиметром, який завжди під рукою.Якісний та швидкий контроль частоти серцевих скорочень та насичення киснем капілярної крові.Тип дисплея: OLED дисплейДіапазон вимірювання SP02: 70%-99%Точність +/-2% на рівні 70% – 99%Діапазон виміру пульс..
Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)