Ми працюємо! Все буде Україна!

Рентген обладнання

Завод INNOMED (Угорщина) вже понад чверть століття займається розробкою та виробництвом рентгенівських систем. Генератори, вироблені цим заводом, використовуються багатьма світовими лідерами у сфері рентген устаткування. Вони характеризуються високою продуктивністю, витрачаючи при цьому невелику кількість енергії та формуючи потужні імпульси короткого часу дії, що є безумовно менш шкідливим для пацієнта.

Каталог рентгенівського медичного обладнання, що виробляється компанією INNOMED Medical Zrt. (Угорщина) включає серію мобільних, палатних рентгенівських систем TOP-X 100 MS, які характеризуються функціональністю, надійністю, малими масогабаритними параметрами, мобільністю, величезною кількістю опцій та гарним співвідношенням ціна/якість. Також слід зазначити, що цей завод виробляє і класичні, стаціонарні рентгенівські системи. Серед новинок рентген обладнання варті уваги - стаціонарна рентгенівська система MRX-TEL NGII з функцією томосинтезу, що дозволяє робити не лише стандартні рентгенівські знімки в одному зрізі, але й 60-100 проекцій зрізу завдяки системі томосинтезу. При цьому слід зазначити, що комп'ютерний томограф робить кілька сотень зрізів під час аналогічного дослідження, що характеризується високою дозою опромінення пацієнта (близько 1,5 мЗв), в той час як доза MRX-TEL NGII при томосинтезі становить лише 0,1-0,3 мЗв.

Усі рентген системи INNOMED Medical Zrt. (Угорщина) відповідають міжнародним стандартам якості та безпеки. Не слід забувати, що дана продукція виробляється в Європі, що свідчить про високий рівень надійності та прекрасне співвідношення ціна/якість.

Щоб дізнатися всю детальну інформацію про рентген обладнання (купити рентген), телефонуйте за вказаними телефонами і наші консультанти дадуть відповіді на всі питання.

TOP-X 100 MS - найлегша мобільна рентгенівська система у своїй категорії. Більшість мобільних систем мають потужність 30 кВт, а модель TOP-X 100MS компанії Innomed (Угорщина) має високу потужність - 50 кВт. Вага рентгенівської системи починається від 270 кг, залежно від конфігурації, але навіть з ел..
 MRX-TEL NG II виробництва INNOMED (Угорщина) поєднує в собі функції кількох рентгенівських систем і підходить для виконання рентгенологічних досліджень, рентгеноскопії та цифрового томосинтезу. Таким чином, дана система за своєю структурою знаходиться між звичайним стаціонарним рентгеном та ко..
Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)