Ми працюємо! Все буде Україна!

Seca - німецький виробник медичних ваг та ростомірів для дорослих та дітей

Seca - німецький виробник медичних ваг та ростомірів для дорослих та дітей

Ваги Seca 704
Електронні колонні ваги SECA 704, з можливістю доукомплектування ростоміром. Короткі технічні характеристикиКлас точності: III (3)Межа зважування: 300 кгДискретність (г): 50 г < 150 кг > 100 гДіапазон вимірювання зросту в см: 7 - 230 смДжерело живлення: 6-ть батарейок АА, мережевий адаптер (оп..
Ваги для новонароджених Seca 336
Seca 336 - це електронні ваги для зважування немовлят.Ваги надзвичайно прості та зручні у використанні, мають легкий та ергономічний дизайн. Мала вага і габарити, зручна ручка для перенесення, допомагають медичному персоналу швидко і якісно використовувати Seca 336 в будь-яких стаціонарних умовах.Пр..
Ваги для новонароджених Seca 745
Акційна ціна 4975 грн.!Механічні дитячі ваги з пересувними гирями.Верхня межа зважування: 15 кг.Градація: 10 г.Точність: ±5 г при вазі менше 5 кг, ±10 г при вазі більше 5 кг.Вага приладу: 6 кг.Виробництво: Seca (Німеччина)..
Діалізні ваги Seca 985
Відео:   SECA 985 - це електронні діалізні приліжкові ваги.     Ваги Seca 985 дають змогу легко, обережно і точно зважувати прикутих до ліжка пацієнтів і є незамінним помічником під час проведення діалізу та інтенсивної терапії.Конструкція ваг складається з чоти..
Ростомір Seca 213
Seca 213 - мобільний, розкладний і компактний зростомір. Стійкий як стаціонарний ростомір, легко збирається і виконаний з високоякісних матеріалів.Обмежувальний важіль забезпечує додаткову стабільність і гарантує точні результати вимірювання. Може використовуватися як у медичних установах для профог..
Ростомір-рулетка Seca 201
Для задоволення будь-яких вимог медицини, Seca створила ростомір-рулетку Seca 201, за допомогою якої можна виміряти довжину кола з точністю до міліметра.Високоякісна механіка рулетки робить її надійною, довговічною і зручною для використання в педіатрії, ортопедії. Рулетка згортається автоматично.&n..
Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)