Ми працюємо! Все буде Україна!

SOMNOmedics - німецький виробник полісомнографічних та скринінгових систем для діагностики сну

SOMNOmedics - німецький виробник полісомнографічних та скринінгових систем для діагностики сну

     На сьогоднішній день медичні технології повинні намагатися не відставати від медичних досліджень та реагувати на підвищені вимоги як лікарів, так і пацієнтів. Область медицини сну, що швидко розвивається, зокрема, вимагає інноваційних рішень. Виходячи з галузі медицини сну, компанія SOMNOmedics позиціонує себе як розробник полісомнографічних і поліграфічних скринінгових систем. Завдяки більш ніж 15-річному досвіду в розробці та впровадженні новітніх технологій, компанія SOMNOmedics змогла доповнити та адаптувати свої системи кардіологічними та неврологічними опціями. Сьогодні ми пропонуємо сучасні рішення для тривалої реєстрації ЕЕГ, тривалої ЕКГ або безперервного інноваційного амбулаторного вимірювання артеріального тиску. У той же час, мета виробника, щоб рішення були простими у застосуванні, давали надійні, достовірні результати та були довговічними у рутинному повсякденному використанні.
     SOMNOmedics - це німецька глобально діюча компанія з дилерами та клієнтами у більш ніж 40 країнах світу. В Україні єдиним офіційним дилером SOMNOmedics є Медична компанія «КАРДІО».
Ми здійснюємо гарантійний та пост гарантійний сервіс, підбір, консультацію та продаж усієї лінійки продукції SOMNOmedics.


Поліграф SOMNOtouch RESP
Кардіо-респіраторний скринінг розміром із кредитну картку     SOMNOtouch™ RESP – це нове покоління поліграфів від SOMNOmedics. Будучи найменшим скринінговим приладом в даний час, SOMNOtouch вражає своїм сенсорним екраном високої роздільної здатності та датчиками, вбудованими..
Полісомнограф SOMNOscreen™ plus PSG
SOMNOscreen™ Plus є компактною системою ПСГ (полісомнографія) з можливістю реєстрації до 33 каналів даних і характеризується максимальною гнучкістю в діагностиці.SOMNOscreen™ Plus сумісна з європейськими R&K та американськими AASM стандартами та конфігураціями проведення полісомнографії. Також к..
Добовий монітор ЕКГ, АТ та SpO2 SOMNOtouchNIBP
SOMNOtouchNIBP - призначений для тривалої реєстрації фізіологічних показників: постійного АТ, пульсоксиметрії, ЕКГ, активності та положення тіла пацієнта і т.д.Має величезну кількість опцій та додаткових модулів, що дозволяє значно розширити можливості системи. Він ідеальний для комплексної функціон..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)