Ми працюємо! Все буде Україна!

Спірограф, спірометр

Спірограф являє собою прилад для оцінки стану дихальної системи людини за допомогою вимірювання об'єму і швидкості повітря, що видихається.


Спірограф обчислює безліч параметрів, серед яких:
  

  • Обсяг форсованого видиху за першу секунду (ОФВ1, FEV1)
  • Форсована життєва ємність легень (ФЖЄЛ, FVC)
  • Модифікований індекс Тіффно (ОФВ1/ФЖЄЛ)
  • Середня об'ємна швидкість форсованого видиху на рівні 25-75% від ФЖЄЛ (СОШ25-75%, FEV25-75%)
  • Пікова об'ємна швидкість форсованого видиху (ПОШ вид, PEF)


Спірографія проводиться в амбулаторних умовах і займає лише кілька хвилин. Завдяки спірографу з'явилася можливість визначити функціональний стан легень та припустити чи підтвердити діагноз бронхіальної астми.

Ці та багато інших параметрів спірографа дозволяють кваліфікованому фахівцю дати точний висновок про стан легень пацієнта та дихальної системи загалом. Не можна забувати про те, що сьогодні спірограф купити не так просто, оскільки з'явилася величезна кількість китайських неякісних апаратів. Тому звертаючись до медичної компанії «Кардіо», будь-який клієнт отримує якісний апарат за оптимальними цінами з гарантією та технічною підтримкою.


 Spirolab III - це потужний і компактний пристрій, який здатний обчислювати більш ніж 30 спірометричних параметрів.Spirolab III може зробити FVC, VC, IVC, MVV і профільні тести дихання, опціонально може оснащуватися пульсоксиметричним датчиком.Прилад може працювати в автономному режимі, і він м..
 Spirobank ІІ – спірометр + оксиметр (опція) з великим РК дисплеєм.      Прилад для спірометричних та оксиметричних тестів, простий у використанні та відповідає стандартам ATS та ERS. Апарат може працювати автономно, оскільки має великий LCD екран, так і підключатися до..
Spirodoc - перший портативний діагностичний комплекс, що поєднує в собі спірометр із сенсорним дисплеєм, пульсоксиметр, три осьовий акселерометр та анкету для контролю симптомів вдома.      Ідеально підходить для реабілітації, телемедицини та клінічних спостережень. &nb..
Портативність та наявність LCD дисплея з високою роздільною здатністю та підсвічуванням роблять Spirobank II ідеальним рішенням для сімейних терапевтів, пунктів першої медичної допомоги, відділів гігієни праці, профілактичного скринінгу. Визначення ймовірного віку легень (ELA) - тест для визначе..
Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)