Ми працюємо! Все буде Україна!

Спортивна медицина

Устаткування для перевірки та контролю фукціональних можливостей та готовності професійних спортсменів до навантажень. У цьому розділі Ви знайдете системи дослідження стану футболістів, баскетболістів, волейболістів, легкоатлетів, лижників, велосипедистів і навіть плавців.

METALYZER 3B - ефективне рішення для медичної практики та тренувальних центрів. Це компактна високочутлива система ергоспірометричного тестування за технологією "вдих-за-вдихом". Вона дозволяє проводити повний медичний аналіз функції легень, серця та метаболізму у стані спокою та під навантаженням у..
METAMAX® 3B є портативною системою для проведення ергоспірометрії, як у стаціонарних, так і в польових умовах, з технологією «Вдих-за-Вдихом». Система дозволяє провести повний медичний аналіз фізичних та функціональних даних спортсменів у стані спокою та навантаження у режимі реального часу.  &..
METASWIM - спеціальна система, розроблена для проведення ергоспірометричних досліджень у басейнах і відкритих водоймах. Завдяки спеціально розробленій дихальній трубці, фізична підготовка і тестування спортсмена можуть проводитися в умовах, близьких до змагальних: у басейнах або відкритих водоймах. ..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)