Ми працюємо! Все буде Україна!

BiLevel апарат для лікування апное сну PRISMA 25S

LOWENSTEIN (Weinmann)
В наявності
-
+

Терапевтичні апарати для неінвазивної респіраторної підтримки за допомогою маски з контрольованим тиском, що застосовуються для лікування порушень дихання уві сні або періодичного лікування респіраторної недостатності. Апарати не належать до категорії життєзабезпечувального обладнання.

    Апарати такого типу застосовуються в медичних закладах та в домашніх умовах. При домашньому застосуванні апарат можна брати із собою у поїздки.

    Вбудований зволожувач повітря, що вдихається застосовується для насичення вологою потоку повітря, створюваного терапевтичним апаратом. Зволожувач повітря, що вдихається, підігріває і зволожує вдихуване повітря і тим самим запобігає висиханню слизової оболонки дихальних шляхів.

    Апарат має різні рівні тиску під час вдиху та видиху.


BiLevel S терапія

    Вентиляція зі змінними рівнями тиску на вдиху та у першій та другій половині видиху.


    Показання

- Обструктивне змішане або комплексне апное сну
- Потреба у високому/або змінному тиску
- Низька комплаентність по відношенню до СРАР

  


Опис функцій

   Компресор у терапевтичному апараті всмоктує навколишнє повітря через фільтр і під певним тиском подає його в дихальні шляхи пацієнта через дихальний контур та маску.

    Повітря, що видихається в контур, скидається в навколишнє середовище через видихальну систему, встановлену перед маскою або як опцію вбудовану в маску. Тим самим запобігається скупчення насиченого CO2, що видихається в повітря, в дихальному контурі. Терапевтичний апарат виявляє та аналізує сигнал тиску та дихального потоку. Це дозволяє розпізнати зміни, пов'язані з диханням.

    Апарат може працювати з одним рівнем тиску (CPAP) або з двома або трьома рівнями тиску (BiLevel або тиск на вдиху, тиск на видиху та кінцевий тиск на видиху). Залежно від варіанта рівні тиску можуть автоматично встановлюватись апаратом у попередньо заданих межах або регулюватися вручну. Залежно від режиму тиск можна подавати безперервно на одному рівні або з перемиканням самим пацієнтом чи з управлінням за часом. Сигнали тиску, сигнали дихального потоку, а також респіраторні події можуть зберігатися та/або виводитись у полісомнографічній системі в аналоговому вигляді.

    Дані про терапію можуть зберігатися в апараті або карті пам'яті SD для контролю терапії. Керування апаратом здійснюється за допомогою кнопки увімкнення/вимкнення та сенсорного екрану.
    Програмне забезпечення для prismaTS дозволяє здійснювати дистанційне керування апаратом.
    При перериванні електроживлення параметри зберігаються, і після відновлення електроживлення терапія триває. 
  


Стандартний комплект постачання

  • Базовий апарат prisma 25S
  • Дихальна трубка
  • Мережевий блок живлення
  • Набір, 2 повітряні фільтри
  • Транспортувальна сумка
  • Карта пам'яті SD
  • Інструкція по використанню


  Ми співпрацюємо з Лабораторією сну доктора Погорецького і купуючи СРАР у нас апарат буде налаштований згідно рекомендацій виданих Вам Лабораторією сну після проведення полісомнографії.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!