Ми працюємо! Все буде Україна!

Стрес-тест системи

Поняття "стрес-тесту" в кардіології включає оцінку функціонального резерву і стану серцево-судинної системи при виконанні різних видів діяльності. В даний час у медичній практиці широкого поширення набули стрес-тести з дозованим фізичним навантаженням.

Дозоване фізичне навантаження – це навантаження, потужність якого можна змінювати відповідно до певних завдань дослідника. Дозування фізичного навантаження стало можливим завдяки появі спеціальних апаратів, що дозволяють змінювати інтенсивність фізичного навантаження у певних стандартних значеннях. До них відносяться велоергометри та бігові доріжки (тредміл).

Також важливу роль відіграє система отримання діагностичних даних ЕКГ (або ЕКГ+АТ).


Інтернет магазин МК КАРДІО пропонує стрес-тест системи заводів INNOMED (Угорщина), модель CardioPC/E та Labtech (Угорщина), модель EC-12S. Дані системи працюють разом практично з усіма відомими марками ергометрів. Ми пропонуємо їх спільно з ергометрами фірми LODE (Голландія), яка є лідерами на ринку медичних ергометрів.

Програмне забезпечення що йде в комплекті зі стрес-тест системою дозволяє управляти ергометрами з ПК, також воно дозволяє проводити запис ЕКГ (або ЕКГ+АТ), протягом всієї процедури стрес дослідження, також проводить аналіз ритму, виявляє всілякі екстрасистоли, депресії та елевації ST, визначає ЧСС. Опційно стрес-тест системи можуть оснащуватися автоматичними вимірювачами артеріального тиску (АТ). По завершенню стрес-тест дослідження програма видає повний висновок з безліччю числових параметрів, таблиць, графіків та гістограм, що дозволяє кваліфікованому фахівцю зробити правильну оцінку функціональних можливостей серцево-судинної системи пацієнта.

   EC-12S - система запису ЕКГ у спокої та під час стрес тест навантаження, із вбудованим автоматичним модулем вимірювання АТ (Bluetooth).      EC-12S, це новий тренд та стандарт в ЕКГ стрес-тест дослідженнях від компанії Labtech Ltd. (Угорщина). Унікальне рішенн..
      EC-12S - система запису ЕКГ у спокої та під час стрес тест навантаження, із вбудованим автоматичним модулем вимірювання АТ (Bluetooth).      EC-12S - це новий тренд та стандарт в ЕКГ стрес-тест дослідженнях від компанії Labtech Ltd. (Угорщина)...
Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)