Ми працюємо! Все буде Україна!

Симуляційне обладнання

Симуляційне устаткування - це устаткування для тренування медичного персоналу проведення реанімації, СЛР, дефібриляції чи зняття ЕКГ.

Імітатор СЛР BLS Simon S311. Якісні манекени СЛР призначені для багаторічної роботи. Міцна надійна конструкція з повнорозмірними реалістичними орієнтирами та однокомпонентними змінними дихальними шляхами.Характеристики Повністю змінні дихальні шляхи для гігієниАнатомічно правильна голова, шия та щел..
Мобільний дистанційний манекен HAL S3201 для надання невідкладної допомоги в команді при різних станах з можливістю моніторингу та запису основних життєвих показників зі штучним інтелектом, опором дихальних шляхів та податливості легень, ЕКГ на 12 відведень з вбудованим модулем.Легкість та простота ..
Hit
Манекен для інтубації/дефібриляції/ЕКГ/СЛР HAL S1000
Використання з новими стандартами СЛР     Оральна та назальна інтубація на реалістичних дихальних шляхах з мовою, голосовими зв'язками, трахеєю та стравоходом, можливість використання ендотрахеальної трубки або ларингеальної маскиІнтубація через рот плюс відсмоктуванняВизначення ..
Манекен для практики зняття ЕКГ з 12 відведень HAL® S1020 із вбудованим модулем інфаркту Міокарда (МI)Можливість використання цього монітора ЕКГ на 12 відведенняхВідображення та інтерпретація 12 відведень ЕКГ манекенаВдосконалення навичок діагностикиВелика база графіків ЕКГ включає тисячі кардіоритм..
Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)