Ми працюємо! Все буде Україна!

Ваги, ростоміри для дорослих

 Купуючи обладнання Seca, Ви купуєте високоточне і надійне обладнання. Досвід Seca вже більше 150-ти років служить людству, і будучи лідером на ринках багатьох країн світу, завжди встановлює нові стандарти завдяки своїм інноваційним розробкам у галузі зважування та вимірювання. Величезний асортимент електронних і механічних ваг Seca дає змогу використовувати їх практично в будь-яких умовах, як у лікарняному стаціонарі, так і у Вас вдома. В асортименті є величезна кількість колонних, підлогових ваг, ростомірів і аналізаторів.


Електронні колонні ваги SECA 704, з можливістю доукомплектування ростоміром. Короткі технічні характеристикиКлас точності: III (3)Межа зважування: 300 кгДискретність (г): 50 г < 150 кг > 100 гДіапазон вимірювання зросту в см: 7 - 230 смДжерело живлення: 6-ть батарейок АА, мережевий адаптер (оп..
Відео:   SECA 985 - це електронні діалізні приліжкові ваги.     Ваги Seca 985 дають змогу легко, обережно і точно зважувати прикутих до ліжка пацієнтів і є незамінним помічником під час проведення діалізу та інтенсивної терапії.Конструкція ваг складається з чоти..
Seca 213 - мобільний, розкладний і компактний зростомір. Стійкий як стаціонарний ростомір, легко збирається і виконаний з високоякісних матеріалів.Обмежувальний важіль забезпечує додаткову стабільність і гарантує точні результати вимірювання. Може використовуватися як у медичних установах для профог..
Для задоволення будь-яких вимог медицини, Seca створила ростомір-рулетку Seca 201, за допомогою якої можна виміряти довжину кола з точністю до міліметра.Високоякісна механіка рулетки робить її надійною, довговічною і зручною для використання в педіатрії, ортопедії. Рулетка згортається автоматично.&n..
Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)