Ми працюємо! Все буде Україна!

Велоергометри та тредміли медичні

 Ергометри LODE виробляються за найсучаснішими технологіями. Більшість роботи була присвячена надійності, точності, безпеці та довговічності приладів.

Велоергометри та тредміли LODE можуть використовуватися як для реабілітації у відділеннях кардіології та функціональної діагностики, фізіотерапії, пульмонології, спортивної медицини, так і для занять фітнесом. Для здійснення діагностики можна підключити додаткове обладнання (наприклад електрокардіограф, сфігмоманометр, електрокардіоскоп або пульсоксиметр, томограф тощо). Також є можливість додаткового оснащення ергометра вбудованим монітором АТ.New
Angio CPET - зі статичним настінним кріпленням
Angio CPET зі статичним настінним кріпленням представляє інноваційний підхід до ергометрії рук. Ця система надійно кріпиться до стіни. Обтічна фіксація на стіні для підвищення точності ергометріїУ цій конфігурації система Angio надійно кріпиться до стіни разом зі стандартними ручками для опт..
New
Велоергометр Corival Recumbent CPET
Спеціально розроблений для людей із захворюваннями, яким стандартні велоергометри здаються незручними під час проведення серцево-легеневих тестів із фізичним навантаженням (CPET).  Представляємо Corival Recumbent CPET: Революційний прогрес у тестуванні серцево-легеневої системи. Corival..
New
Велоергометр Lode MR для використання з МРТ-сканером
Ергометр Lode MR - це унікальний ергометр, який можна використовувати під час МРТ-обстежень, що дає можливість пацієнту займатися фізичними вправами замість того, щоб збільшувати стрес за допомогою ліків. Унікальний ергометр для фізичних вправ під час МРТМР-ергометр спеціально розроблений для..
New
Тредміл Valiant 2 CPET XL
Тредміл Valiant 2 CPET XL Завдяки просторій робочій поверхні, безшовній фіксації та вдосконаленим функціям безпеки для сучасних медичних працівників, цей тредміл перевертає уявлення про серцево-легеневі тести із фізичним навантаженням.     Представляємо бігову доріжку Valian..
Пристрій призначений для використання як діагностичний пристрій, призначений для тестування в умовах навантаження в медичних установах. Основним призначенням ергометра виробництва Lode є проведення тестів із навантаженням, що відтворюється. Під час обертання педалей ергометра зазвичай задають певне ..
   Ця бігова доріжка використовується в медичному середовищі як пристрій для тестування навантаження. Основною метою використання пристроїв компанії Lode є створення навантажувальних тестувань, що відтворюються. У бігової доріжки зазвичай регулюється швидкість руху полотна (км/год) та ку..
Angio cpet - велоергометр, який може використовуватися для обертання руками або у лежачому положенні. Його універсальний компактний дизайн дозволяє використовувати у тих випадках, коли неможливо застосувати стандартні ергометри. Angio працює незалежно від швидкості обертання педалей у діапазоні від ..
Стіл для проведення ультразвукової діагностики під фізичним навантаженням, з нахилом, що електрично регулюється (поперечний, 45º) для оптимального положення серця при ехо-дослідженнях. Можливість зняти задню частину опори пацієнта дозволяє краще розглянути серце зі зворотного боку. Мінімальна відста..
У цьому виконанні, можливі три варіанти: Angio rehab статично кріпиться до стіни Фіксується за допомогою кріплення, що електрично регулюється по висоті Розташовується на автоматичному стенді із кріслом пацієнта Зі статичним кріпленням регулювання ергометра по висоті неможливе. Електричне кріплення с..
Зменшена спеціальна конструкція та унікальний дизайн Corival Pediatric гарантують легкість у використанні під час проведення ергометрії у дітей. Максимально допустима вага пацієнта 95 кг. Велоергометр працює незалежно від швидкості обертання педалей в діапазоні від 7 до 1000 Вт навантаження. Corival..
Це міцна та надійна дитяча бігова доріжка (тредміл), якою можна керувати за допомогою зовнішніх пристроїв.Бігова доріжка Valiant 2 Pediatric має сучасний дизайн спеціально розроблена для дітей. Її можна контролювати за допомогою зовнішньої ЕКГ та легеневих пристроїв. Магнітний контакт аварійної зупи..
   Золотий стандарт ергометрії для професійної спортивної медицини: Велоергометр Excalibur Sport    Унікальний велоергометр Excalibur Sport (LODE, Нідерланди) розроблено з урахуванням останніх світових вимог сучасної спортивної медицини. Пікове навантаження до 2500 Вт може б..
Показано з 1 по 12 із 12 (всього сторінок: 1)