Ми працюємо! Все буде Україна!

Відкашлювачі Comfort Cough II

Основне завдання відкашлювача – це допомога у виведенні мокротиння та слизу з дихальних шляхів пацієнта у тих випадках, коли у пацієнта є дисфункція кашльового рефлексу.
Відкашлювач – спеціально придуманий для пацієнтів з порушеннями природного відходу мокротиння, він використовується для заміщення функції кашлю. За допомогою спеціальної маски він створює в дихальних шляхах перепад тиску, який забезпечує зміщення мокротиння з дрібних дихальних шляхів у великі, а з великих - у ротову порожнину. Відповідно, це забезпечує видалення мокротиння. За принципом роботи відкашлювач імітує кашльовий поштовх.
Фахівці компанії Seoil Pacific пішли далі та додатково оснастили апарат Comfort Cough II функціями інтрапульмональної та екстрапульмональної перкусії.

Основне завдання відкашлювача – це допомога у виведенні мокротиння та слизу з дихальних шляхів пацієнта у тих випадках, коли у пацієнта є дисфункція кашльового рефлексу.Відкашлювач – спеціально придуманий для пацієнтів з порушеннями природного відходу мокротиння, він використовується для заміщення ф..
Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)